اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710144175388

با حمایت بانک اقتصادنوین برگزار شد

جشن 30سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف

کد: 13950710144175388

https://goo.gl/gGcM33

، تهران , (اخبار رسمی): با حمایت بانک اقتصادنوین و در جهت تعامل با سازمان‌های دانش بنیان، جشن 30 سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

بانک اقتصاد نوین

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین،در این مراسم که با حضور دانشجویان و استادان ادوار مختلف دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد مهندس زهرا میرحسینی معاون فناوری اطلاعات این بانک که خود فارغ‌التحصیل این دانشکده است به نمایندگی از بانک اقتصادنوین حضور داشت.

بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران همواره کوشیده نقش موثری در نظام بانکی کشور ایفا کند که در این راستا و با درک اهمیت سرمایه انسانی کارآمد و تحصیل‌کرده در پیشبرد اهداف، نسبت به تعامل با دانشگاه‌های معتبر کشور اقدام کرده که حمایت از جشن سی سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف در این جهت بوده است.

دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف جهت‌دهنده بسیاری از فعالیت‌ها و حرکت‌ها در تاریخچه انفورماتیک و کامپیوتر در ایران بوده و با تربیت کارشناسان، اساتید و متخصصینی در زمینه‌های مختلف مهندسی نرم‌افزار، معماری کامپیوتر، هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات به طور مستقیم بر توسعه آموزش عالی و فناوری اطلاعات کشور نقش داشته و بسیاری از مدیران کشور در حوزه فناوری اطلاعات فارغ‌التحصیل این دانشکده هستند.

جشن سی‌ سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف همزمان با جشن پنجاهمین سالگرد این دانشگاه در روز هفتم مهرماه در سالن جابرابن‌حیان این دانشگاه برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه