اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710145346101

محرم در قاب عکس‌های نمایشگاه «شیدایی شهر»

کد: 13950710145346101

https://goo.gl/JK02ao

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، نمایشگاه عکس محرم با عنوان شیدایی شهر در نگارخانه پردیسان فرهنگ‌سرای فردوس گشایش می‌یابد.

محرم در قاب عکس‌های نمایشگاه «شیدایی شهر»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای فردوس، نمایشگاه عکس شیدایی شهر فردا یکشنبه 11 مهرماه همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) در نگارخانه پردیسان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که تا بیستم مهرماه در نگارخانه پردیسان فرهنگ‌سرای فردوس میزبان شهروندان است، به منظور ماندگاری نهضت عاشورا و گسترش و تبیین فرهنگ عاشورایی برپا شده است.

در این نمایشگاه 20 تابلو عکس در ابعاد مختلف از آثار صدیقه سادات محمدی با محوریت محرم و عاشورا، تعزیه‌خوانی، عزاداری امام حسین(ع) به نمایش گذاشته شده است.

بخشی از عواید فروش آثار این نمایشگاه برای درمان کودکان مبتلا به سرطان اختصاص می‌یابد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این آثار تا 20 مهرماه از ساعت 9 تا 19 به نگارخانه پردیسان فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره 44000203 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه