اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950713149345405

درمجمع عمومی بانک سپه انجام شد

تصویب صورت های مالی سال

کد: 13950713149345405

https://goo.gl/eILEyC

، تهران , (اخبار رسمی): در مجمع عمومی بانک سپه برای تصویب صورت های مالی سال 94 انجام شد.

بانک سپه

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سپه، حسین قضاوی معاون امور بانک و بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مجمع عمومی سالانه بانک سپه ضمن قدردانی از عملکرد مناسب این بانک از حمایت های بانک سپه از بنگاه های کوچک و متوسط تقدیر کرد و آن را ستودنی دانست.

قضاوی در جلسه عمومی عادی سالانه صاحبان سهام بانک سپه با بیان اینکه به سهم خود از تلاش های مدیرعامل، اعضای هیأت و کارکنان بانک سپه تقدیر و تشکر می کنم گفت: با توجه شرایطی که بانک سپه در جریان تحریم ها داشت، هرچقدر از این تلاش ها تشکر کنیم باز کم است.

وی افزود: بانک سپه در حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط و به ویژه بنگاه هایی که در شرایط بد اقتصادی قرار دارند، نقش بسزایی دارد.

قضاوی گفت: حدود 700 بنگاه از 7500 بنگاه مشکل دار، توسط بانک سپه برای خروج از بحران تأمین مالی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سپه

در آغاز سال 1304 شمسی که هنوز آرامش در سراسر کشور و فعالیت‌های عمومی در شئون مختلف اجتماعی محسوس نشده بود و تأثیر شگرف عوامل اقتصادی و بازرگانی در حیات سیاسی مملکت نمودی نداشت. نخستین بانک ایرانی در 14 اردیبهشت ماه سال 1304 با سرمایه 3,883,950 ریال در محلی محدود – چند باب مغازه – تأسیس شد و در 24 اسفند همان سال اولین شعبه بانک سپه در شهر رشت افتتاح شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه