اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950713149925406

توسط بانک کشاورزی پرداخت شد

وام 1405 میلیارد ریالی برای پرورش ماهی

کد: 13950713149925406

https://goo.gl/v3iAzi

، تهران , (اخبار رسمی): بانک کشاورزی تا کنون بالغ بر 1405 میلیارد ریال تسهیلات بابت احداث و راه اندازی 6 طرح پرورش ماهی در قفس پرداخت کرده است.

پروش ماهی در قفس

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، به دنبال ابلاغ اهداف اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با هدف تامین امنیت غذایی، خودکفایی در تولید ، استفاده بهینه از منابع آبی و ایجاد اشتغال، حمایت مالی و تخصصی از طرح های پرورش ماهی در قفس در دستور کار و اولویت پرداخت های بانک کشاورزی قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش از مجموع 1405 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی، بالغ بر 1355 میلیارد ریال برای احداث دو طرح بزرگ پرورش ماهی در قفس در استان های بوشهر و هرمزگان و الباقی برای راه اندازی 4 طرح دیگر در استان های مازندران و چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

شایان ذکر است در پی استراتژی وزارت جهادکشاورزی برای تولید 20 هزار تن ماهی در قفس تا پایان امسال، بانک کشاورزی آمادگی خود را برای پرداخت تسهیلات بدون محدودیت به طرح های پرورش ماهی در قفس اعلام کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه