اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950714151415405

در اولین گام توسط بانک سپه انجام شد

اهدای کارت اعتباری به خانواده شهید

کد: 13950714151415405

https://goo.gl/FU2WLi

، تهران , (اخبار رسمی): اولین کارت اعتباری بانک سپه برای همسر شهید اسماعیلی (شهید حادثه منا) صادر شد.

شهدا منا

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از ورابط عمومی بانک سپه،  چقازردی مدیرعامل این بانک،  گفت: وظیفه ما خدمت رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران دفاع مقدس است، لذا اولین کارت اعتباری بانک را به پاس این منزلت به خانواده شهدا تقدیم کردیم.

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، مدیران، روسای ادارات و سایر همکاران بسیجی در سالن آمفی تاتر ساختمان نگین برگزار شد.

وی گفت: این مراسم به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهدای بانک سپه و همچنین تشریح نقش امام راحل (ره) در هدایت و راهبری انقلاب و نشر ارزش های اسلامی و انتقال فرهنگ دفاع مقدس برگزار شده است.

مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اینکه این بانک در تمامی عرصه های اقتصادی حضوری پررنگ دارد گفت: همکاران عزیز ما برای ارائه خدمات بانکی دوش به دوش رزمندگان حضور پر رنگی در جبهه ها داشتند و در این راه تعدادی از آنان به درجه رفیع شهادت نائل آمده و تعدادی نیز جزو شهدای زنده بانک و جانبازان هستند.

چقازردی با بیان اینکه، اولین کارت اعتباری بانک سپه که ماحصل تلاش تمامی همکاران است برای همسر شهید اسماعیلی (شهید حادثه منا) صادر شد، گفت: خون شهدا پشتوانه نظام است و باید روحیه بسیجی در بانک تقویت شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سپه

در آغاز سال 1304 شمسی که هنوز آرامش در سراسر کشور و فعالیت‌های عمومی در شئون مختلف اجتماعی محسوس نشده بود و تأثیر شگرف عوامل اقتصادی و بازرگانی در حیات سیاسی مملکت نمودی نداشت. نخستین بانک ایرانی در 14 اردیبهشت ماه سال 1304 با سرمایه 3,883,950 ریال در محلی محدود – چند باب مغازه – تأسیس شد و در 24 اسفند همان سال اولین شعبه بانک سپه در شهر رشت افتتاح شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه