اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950717152676101

مسابقه کتابخوانی پیام‌های عاشورا برگزار می‌شود

کد: 13950717152676101

https://goo.gl/GfZn1g

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت ماه محرم و با هدف ترویج پیام‌ها و ارزش‌های قیام حضرت اباعبدالله علیه السلام مسابقه کتابخوانی پیام‌ها عاشور را به صورت مجازی برگزار می‌کند.

مسابقه کتابخوانی پیام‌های عاشورا برگزار می‌شود

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ماه محرم مسابقه کتابخوانی پیام‌های عاشورا را برگزار می‌کند. شهروندان می‌توانند فایل کتاب و سؤالات مسابقه را از سایت کتابخانه‌های عمومی شهر تهران  یا در ادامه همین خبر دریافت کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند از راه ارسال پاسخ‌های صحیح به‌صورت عدد 14 رقمی به سامانه پیامکی 2000183745 و یا تکمیل پرسشنامه آنلاین در مسابقه شرکت کنند. به برگزیدگان مسابقه به قید قرعه جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد.
مهلت شرکت در مسابقه از 12 مهرماه هم زمان باآغاز ماه محرم الحرام تا 30 آبان برابر با اربعین حسینی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه