اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950717153895605

آسیاتک ارایه دهنده دیتاسنترIDC با حجم ترافیک بالا

کد: 13950717153895605

https://goo.gl/ozbfFO

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت انتقال داده‌های آسیاتک خبر از آغاز بهره‌برداری دیتا سنتر(IDC) با حجم ترافیک بالا درثانیه را داد.

آسیاتک ارایه دهنده دیتاسنترIDC با حجم ترافیک بالا

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی آسیاتک، محمدعلی یوسفی‌زاده مدیرعامل شرکت انتقال داده‌های آسیاتک گفت: این مجموعه پروژه انتقال محتوا را با هدف و به منظور نگه‌داری سایت‌های پرترافیک در سال 91 شروع به فراخوان دارندگانی که سایت‌های آنها در خارج از کشور بود و یا کسانی که بستر شبکه‌ای مناسب نداشتند و نیازمند به حمایت بودند، آغاز کرده تا این افراد بتوانند محتواهای سایت خود را با ارزش و به عرضه مردم برسانند.
یوسفی‌زاده در ادامه بیان کرد: پروژه انتقال داده که ترافیک حدود  100 گیگ داخلی است که از طریق سویچ IXP و سویچ شرکت زیر ساخت به شبکه کشوری تاثیر دارد.
وی افزود: در سال 93 با آینده‌نگری در این حوزه شرکت برنامه‌ریزی داشت برای اینکه دیتا سنتر خاصی را طراحی کند که قدرت نگه‌داری سرور پر تراکنش و انتقال حجم بزرگی از شبکه به شرکت زیرساخت در تهران را انجام دهد.
مدیرعامل شرکت آسیاتک از بهره‌برداری از دیتا سنتر(IDC) خبر داد و گفت:  ظرفیت این دیتا سنتر 640 گیگا بایت در ثانیه است که می‌تواند این حجم ترافیک را در لحظه به شرکت زیر ساخت تحویل دهد.
وی بیان داشت که دیتا سنترها (IDC) با اهداف مختلف طراحی می‌شوند بر فرض مثال طراحی دیتا سنتر برای حوزه بانکی ممکن است نیاز با این چنین طراحی شبکه انتقال نداشته و این پروسه در داخل سیستم بانکی انجام می‌شود. بیشتر اهمیت بر روی دیتا و نگه‌داری از دیتا است.
یوسفی‌زاده اعلام کرد که طراحی این دیتا سنتر به صورتی است که ظرفیت سنگینی از انتقال محتوا را در ثانیه به طبقه دیتا سنتر و بیرون شبکه زیر ساخت دارد.
 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسیاتک

آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و ... ایجاد کرد ه است و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.هم اکنون بیش از 1,400 مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت 1,000,000 پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]