اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950719156085406

مدیرعامل بانک کشاورزی:

پرداخت بدهی بیمه کشاورزان تا 10 روز آینده

کد: 13950719156085406

https://goo.gl/5Pi0i3

، تهران , (اخبار رسمی): در سال جاری سه هزار میلیارد ریال برای پرداخت بدهی بیمه کشاورزان مصوب شده که تا 10 روز آینده کل بدهی دولت به کشاورزان بابت بدهی بیمه پرداخت می شود.

شهیدزاده

به گزارش اخباررسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک گفت: سال گذشته نیز 3هزار میلیارد ریال برای پرداخت بدهی بیمه کشاورزان اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: کلید واژه اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی است زیرا اگر در مسیر تولید مشکلی ایجاد شود، بیمه پشتیبان کشاورز خواهد بود.

وی گفت: بیمه محصولات کشاورزی از سال 62 راه اندازی شد که در آن زمان گزینه های بیمه و تعداد محصولات نیز محدود و قرار بود گسترش یابد و در ادامه بانک کشاورزی به عنوان کارگزار بیمه مشخص شد.

مدیرعامل بانک کشاورزی عنوان کرد: غیرشفاف بودن بودجه بیمه محصولات کشاورزی و حجم بالای کار و نقدینگی در این بخش نیازمند ایجاد واحد جدید برای بیمه محصولات کشاورزی است که بانک کشاورزی نیز در آن همکاری داشته باشد.

وی گفت: تاکنون 51 هزار میلیارد ریال از منابع بانکی را در بخش بیمه پرداخت شده است ضمن آنکه برای حمایت از فعالان بازار پسته و صادرکنندکان آمادگی حمایت از فعالیت این مجموعه ها وجود دارد.

وی کارهای زیربنایی بانک کشاورزی را با سیاست های وزارت جهاد کشاورزی هماهنگ دانست و گفت: 750 هکتار گلخانه برای استان کرمان در سه فاز 250 هکتاری مصوب شده که تا یک ماه آینده اجرایی می شود و در کنار این با مشتریان خود شرط کرده ایم که باید شرکت بازرگانی برای صادرات این محصولات شکل گیرد که در دست شکل گیری است.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود: در رابطه با پسته بخشی مربوط به تولید و روش تولید است که نشان می دهد در این بخش باید به سمت سامانه های متناسب با این تولید و روش های نوین در این حوزه حرکت کنیم.

وی گفت: وزیر جهاد کشاورزی آمادگی دارد که تسهیلات لازم را در این زمینه واگذار کند.

وی موضوع دیگر در حوزه پسته را بازار عنوان کرد و افزود: در شرایط کنونی بازار تعیین کننده چگونگی تولید است و با توجه به اقدامات رقبا باید تلاش کنیم میزان تولید در واحد سطح افزایش و میزان مصرف انرژی کاهش یابد.

شهیدزاده بر تشکیل ستادی از نیروهای متخصص در حوزه پسته تاکید کرد و گفت: این ستاد می تواند از واحدها و سازمان های دیگر کمک بگیرد تا مشکلات پسته را برطرف کند.

وی خاطرنشان کرد: ما همواره باید خود را مسلط تر و مجهزتر کنیم تا از رقبای خود در حوزه های مختلف جلوتر حرکت کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه