اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950719156195358

همراه با چند خبر مثبت

نتایج مجمع دوم بانک سینا اعلام شد

کد: 13950719156195358

https://goo.gl/9w1sr0

، تهران , (اخبار رسمی): مجمع سالانه بانک سینا با مجوز بانک مرکزی و مصوباتی برگزار شد و طی آن مدیران از برنامه های مثبتی خبر دادند.

بانک سینا

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سینا، درحالی این بانک 30 مرداد مجمع سالانه ای را بدون مجوز بانک مرکزی برگزار کرده بود که در پی صدور مجوز بانک مرکزی در روز شنبه ، این بانک 1000 میلیارد تومانی عصر دیروز برای بار دوم اقدام به تشکیل مجمع کرد که با همان تقسیم سود 175 ریالی هر سهم همراه بود و قرار شد سود مصوب، طی امروز و هفته بعد توزیع شود.

در این مجمع که حضور حدود 81 درصدی سهامداران تشکیل شد، رحمت الله صادقیان معاون هماهنگی و امور مجامع بنیاد مستضعفان و نماینده 63 درصد از سهام به هماهنگی بین سهامداران و نهاد ناظر برای پرداخت سود سهام اشاره کرد و گفت: بند جدیدی که در گزارش دوم بانک سینا گذاشته شد مربوط به ریسک بانک اعم ازریسک اعتباری،نقدینگی،تورم و ...است.

صادقیان خبر خوشی هم در این مجمع اعلام کرد که مربوط به برگزاری مزایده پروژه تابناک تا 20 روز آینده (با سهم 50 درصدی بانک سینا) و تخصیص سود مناسب بود و همچنین برنامه فروش چند دارایی مانند جام جم مراغه و سهند مراغه بود.

براساس این گزارش، تصویب 43.4 میلیارد تومان بابت مابه تفاوت ارز توسط بانک مرکزی، تغییر تعداد اعضای هیئت مدیره از 5 به 7 نفر، در نظر گرفتن نرخ جرایم دیرکرد 6 درصد،تصمیم گیری درباره وصول طلب حدود 500 میلیارد تومانی ( عمدتا" مربوط به پروژه آزادراه تهران -شمال و فولاد کاوه جنوب کیش و بنیاد)، ایجاد شعبه بانک در شهر مونیخ آلمان از دیگر نتایج مجمع "وسینا" بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه