اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950724158586402

نقیبی مدیر بین‌الملل سازمان سینمایی حوزه هنری از اولین حضور بین‌المللی «A157» خبر داد

«A157» در بخش رقابتی جشنواره لایپزیگ آلمان

کد: 13950724158586402

https://goo.gl/U83xu0

، تهران , (اخبار رسمی): فیلم مستند «A157» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور از تولیدات مرکز مستند سوره – حوزه هنری در بخش فیلم‌های مستند و انیمیشن بلند پنجاه و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مستند و انیمیشن لایپزیگ، با یازده اثر دیگر از سرتاسر جهان برای دریافت جایزه کبوتر طلایی این جشنواره به رقابت خواهد پرداخت.

«A157» در بخش رقابتی جشنواره لایپزیگ آلمان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ مریم نقیبی مدیر بین‌الملل سازمان سینمایی سوره مهر حوزه هنری با اعلام این خبر افزود: جشنواره فیلم مستند و انیمیشن لایپزیگ 10 الی 16 آبان ماه سال جاری در شهر لایپزیگ کشور آلمان برگزار می‌گردد.

وی ادامه داد: این فیلم در روزهای اول و چهارم نوامبر در جشنواره لایپزیگ سالن سینه استار8، به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گفته وی؛ فیلم «A157» تاکنون جوایز بسیاری را در داخل کشور از جمله جشنواره فیلم فجر، مقاومت، سینما حقیقت و ... را کسب نموده و این اولین حضور بین‌المللی این مستند است.

در این خبر پیرامون این فیلم آمده است: صلح و برابری اشعاری هستند بیانگر آرزوهایی، که بر زبان ملت‌ها جاری‌اند اما ادبیات صلح‌جویان و برابری خواهان تا امروز موفقیت چندانی نداشته و اوضاع رو به وخامت دارد. جنگ‌ها، نسل‌کشی، تبعیض و تجاوز، متعدد و جهانگیر شده است. مجموع لحظاتی که جهان در قرن اخیر عاری از جنگ سپری کرده کمتر از یک ساعت است! و این واقعیتی است که باید با آن مواجه شد. چرا تمام این نقادی‌ها و فریادها بی‌نتیجه و بی‌پاسخ بوده است؟ چه اشکالی در این جوشش‌های حق طلبانه است که خشک می‌شود؟ «A157» نگارشی مستند به روایت سه دختر از جنگ، خشونت و فتح جنسیت در سرزمینی که دیگر کسی در آن آرزویی ندارد...

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی

یکی از نام‌هایی که اکثر قریب به اتفاق ایرانیان با آن آشنایی دارند، نام حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی می‌باشد. این موسسه وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی از عمده‌ترین متولیان فرهنگی- هنری کشور است که با محوریت عنصر الهی اسلام و حکومت اسلامی دست‌اندرکار فعالیت‌های گسترده و متنوعی از قبیل: انتشارات چندین عنوان نشریه با زمینه‌های فرهنگی و هنری، آموزش رشته‌های مختلف هنری، تهیه‌کنندگی و ساخت فیلم‌ها سینمایی، تولید فیلم‌نامه با بهره‌گیری از استعدادهای کشور پشتیبانی از گروه‌های هنری در زمینه‌های گوناگون، حمایت از برگزاری نمایش‌های آیینی و تعزیه، اقدام به احیای هنرهای اصیل ایرانی- اسلامی و همچنین انجام فعالیت‌ها و ارائه خدمات دیگر در جهت حفظ امتداد و تکیه بر آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر