اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950726160776101

اجرای 10 مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)‌

کد: 13950726160776101

https://goo.gl/dGlFe1

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه ویژه برنامه «جلوه سوگ» که از دهه اول محرم در میدان امام حسین (ع) با اجرای برنامه‌های عاشورایی برگزار شده است، در دهه دوم محرم نیز 10 مجلس تعزیه از ساعت 18:30 اجرا می‌شود.

10 مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)‌

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، اجرای ویژه برنامه‌های محرم و صفر با عنوان «جلوه سوگ» در گسترش سبک زندگی و انتقال پیام امام حسین (ع) به نسل جدید گامی موثر بر می‌دارد. این ویژه برنامه در راستای گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی، گسترش فرهنگ عاشورایی و سبک زندگی امام حسین (ع)، انتقال مفاهیم عاشورایی و تقویت باورهای نسل جوان در 60روز محرم و صفر با اجرای 106 برنامه عاشورایی و برپایی غرفه‌های متنوع برگزار می‌شود. 

اجرای تعزیه دهه دوم محرم از روز شنبه 24مهرماه همزمان با 13ماه محرم به مدت 10 شب از ساعت 18:30 در میدان امام حسین(ع) آغاز شده است. مجلس‌های تعزیه با عنوان‌های مجلس حضرت مسلم، مجلس حضرت حر بن یزید ریاحی، مجلس طفلان حضرت مسلم، مجلس حضرت علی اکبر (ع) مجلس حضرت ابالفضل العباس، مجلس حضرت قاسم (ع) و شهادت امام حسین (ع) اجرا می‌شود. 

ویژه برنامه «جلوه سوگ» برای دومین سال متوالی به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیریت فرهنگی هنری منطقه12 تا پایان ماه صفر در میدان امام حسین (ع) برپاست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه