کد: 13950726161006039

با حکم حیدری خلیلی

بنی اردلان دبیر نخستین جایزه پژوهش سینمایی سال شد

کد: 13950726161006039

https://goo.gl/AjF3f7

، تهران , (اخبار رسمی): با حکم حیدری خلیلی معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی ،اسماعیل بنی اردلان به عنوان دبیرنخستین دوره جایزه پژوهش سینمایی سال منصوب شد.

بنی اردلان دبیر نخستین جایزه پژوهش سینمایی سال شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن حکم اسماعیل بنی اردلان آمده است:

«با توجه به جایگاه علمی و تجارب ارزنده جنابعالی در عرصه فعالیت های دانشگاهی و سینمایی به موجب این حکم به عنوان دبیر نخستین دوره جایزه پژوهش سینمایی سال منصوب می شوید. 

نظر به اهمیت و مزیت روز افزون پژوهش، امید است برگزاری با شکوه این رویداد علمی پژوهشی، فرصت مغتنمی برای معرفی پژوهش های برتر سینمایی و تقویت ارتباط متقابل دست اندرکاران سینمای ایران و مراکز دانشگاهی و پژوهشی و نیز جهت دهی پژوهش های سینمایی به سمت حل مسائل کلیدی و نیازهای اصلی سینمای ایران را فراهم نماید.»

اسماعیل بنی اردلان دارای مدرک دکترای پژوهش هنر از دانشگاه هنر، عضوهیأت علمی دانشگاه هنر تهران و رئیس دانشکده مطالعات نظری هنر است. 

وی پیش از این عضو کمیسیون رشته سینما در وزارت آموزش و پرورش، سرپرست معاونت پژوهشی دانشگاه هنر ، مدیرگروه کارشناسی ارشد فلسفه هنر، رئیس گروه سینما درفرهنگستان هنر و ... بوده است. 

دبیر نخستین جایزه پژوهش سال نگارش مقالات متعدد تخصصی و همچنین تألیف سه عنوان کتاب را در کارنامه خود دارد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری

سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حقیقت همان معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری است که در اواخر دولت دهم به سطح معاونت به سازمان سینمایی ارتقا یافت و ریاست آن هم اکنون بر عهده حجت‌الله ایوبی است.

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر