نشست اپ استورها با رییس مرکز رسانه های دیجیتال

کد: 13950726161235627

https://goo.gl/97fTvG

، تهران , (اخبار رسمی): نشست مدیران فروشگاه های موبایلی(اپ استور) کشور با حضور سید مرتضی موسویان رییس مرکز به همراه علی اکبر شیرکوند معاون رسانه های دیجیتال و رحمتی معاون اجرایی مرکز با مدیران اپ استورها برگزار شد.

نشست اپ استورها با رییس مرکز رسانه های دیجیتال

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مرکزفناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال " نشست مدیران فروشگاه های موبایلی(اپ استور) کشور با حضور سید مرتضی موسویان رییس مرکز به همراه علی اکبر شیرکوند معاون رسانه های دیجیتال و رحمتی معاون اجرایی مرکز با مدیران اپ استورها برگزار شد.

موسویان رییس مرکز با اعلام اینکه اپ استور ها با همت شخصی و بدون حمایت به این جایگاه رسیده اند گفت: ما از طرف حاکمیت حمایت های لازم را نداشته و به وظیفه عمومی خود عمل نکرده ایم شما در تولید محتوا جدی وارد شده اید و ماهم شرایط زیر ساخت ها را فراهم کرده ایم و کافی نبوده است، زیر ساخت هایی مانند ساختن استودیو فیلم برداری و تامین برنامه تلویزیونی و همکاری با برنامه شبکه نسیم جهت رفاه تبلیغات موسسات آماده خدمات رسانی موسسات در رسانه ملی برای موسسات در نظر گرفته شده است.

رییس مرکز فراهم سازی امکانات در کشورهای فارسی زبان افغانستان،تاجیکستان و... بوجود آمده قابلیت بهره برداری را دارد.

موسویان از سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی سخن گفت و اعلام کرد با برترین دانشگاه ها شروع کرده ایم،شعار سال 95 را با سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی شروع کرده ایم،حتی همایش در این زمینه با همکاری بسیاری از اساتید در حال برگزاری است .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به عنوان واحد مستقلی در دومین سطح سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (هم طراز با سطح سازمانی معاونت های تخصصی این وزارتخانه)، علاوه بر مأموریت توسعه و تصدی کاربری ابزار های میتنی بر فناوری نوین ارتباطات و اطلاعات در حوزه ستاد وزارت فرهنگ و ارشادداسلامی، وظایف و مسئولیت های چون مطالعه و تدوین مستندات راهبردی در حوزه رسانه های دیجیتال و همچنین کاربری فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ کشور،. حمایت از انجام فعالیت های پژوهشی، در حوزه رسانه های دیجیتال و تعامل فرهنگ و فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمایت از توسعه کمی و کیفی رسانه های دیجیتال و کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و همچنین صادرات رسانه ها و آثار فرهنگی و هنری رقومی داخلی به خارج از کشور، انجام یا حمایت از انجام فعالیت های، تبلیغی، ترویجی، فرهنگ سازی و ارتقای دانش و مهارت های تخصصی در حوزه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و هنر،. صدور مجوز و نظارت بر فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه رسانه های برخط، بسته های نرم افزاری رسانه ای، نشر رقومی، تکثیر و عرضه حامل های دیجیتال و برپایی مراکز عرضه داده و سامانه های عرضه برخط و خدمات مرتبط، بررسی نرم افزارهای رایانه ای و محتوای آنها از جهت فرهنگی و ثبت مالکیت حقوق مادی و معنوی و صدور مجوز انتشار بسته های نرم افزاری رایانه ای، صدور مجوز و نظارت بر واردات، صادرات و تولید سامانه ها، نرم افزارها، تجهیزات و سخت افزار های رایانه ای مورد استفاده درپدیدآوردن، تکثیر، نشر، عرضه و اجرای رسانه ها و آثار و محصولات فرهنگی و هنری 8. صدور مجوز تأسیس و نظارت بر فعالیت تشکل های صنفی رسانه های دیجیتال و همچنین حمایت از آنها،. تدوین و پیشنهاد قوانین و مقررات و همکاری و هماهنگی با مراجع قضایی و انتظامی در خصوص کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ، رسانه های دیجیتال و ثبت و نشر نرم افزار های رایانه ای 10. تعامل و هماهنگی با سایر دستگاه ها و مراجع ذیربط و سازمان ها و مؤسسات بین المللی در اجرای وظایف محوله را برعهده دارد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]