اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950727162655406

توسط شرکت کارگزاری بانک کشاورزی انجام شد

خرید 90 درصد ذرت عرضه شده در بورس کالا

کد: 13950727162655406

https://goo.gl/nKyEVV

، تهران , (اخبار رسمی): بالغ بر 90 درصد محصول ذرت عرضه شده به صورت گواهی سپرده کالایی در بورس کالا ، توسط شرکت کارگزاری بانک کشاورزی خریداری شد.

گندم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی تا این تاریخ محصول ذرت استان های کرمانشاه و کردستان به صورت گواهی سپرده کالایی در بورس کالا عرضه شده که 90 درصد آن تقریبا معادل 10 هزار تن  توسط شرکت کارگزاری بانک کشاورزی برای مشتریان این شرکت خریداری شده است.

بر اساس این گزارش،  محصول ذرت استان های فارس، کرمان ، جنوب کرمان و خوزستان نیز به تدریج به صورت گواهی سپرده کالایی در بورس کالا عرضه خواهد شد.

این گزارش می افزاید، در سال جاری 95 درصد از محصول جو عرضه شده به صورت گواهی سپرده کالایی در بورس کالا معادل 65 هزار تن متعلق به استان های تهران، قزوین و کردستان نیز توسط شرکت کارگزاری بانک کشاورزی خریداری شده است.

شایان ذکر است در اجرای ماده 33 قانون بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی مبنی بر جایگزینی قیمت تضمینی به جای خرید تضمینی محصولات کشاورزی و تدوین سازوکار عرضه و فروش محصولات به صورت  گواهی سپرده کالایی از طریق بورس کالا،  شرکت کارگزاری بانک کشاورزی نقش به سزایی در معاملات بورس کالای محصولات کشاورزی داشته و بخش اعظم منابع مالی لازم برای تادیه مطالبات کشاورزان به واسطه فعالیت این شرکت فراهم   می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه