اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950728163505411

بانک قرض الحسنه مهر در شش ماهه اول سال انجام داد

پرداخت 240 هزار فقره تسهیلات اعطایی

کد: 13950728163505411

https://goo.gl/Tx7AqX

، تهران , (اخبار رسمی): بانک قرض الحسنه مهر ایران در شش ماهه نخست سال 1395 بالغ بر 240 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است.

وام

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک تجهیز منابع با توجه به قوانین بانکداری اسلامی از طریق جذب سپرده های قرض الحسنه جاری و پس انداز صورت می گیرد و در قالب طرح های تسهیلاتی ارزان قیمت و تنها در مقابل دریافت 4 درصد کارمزد، به اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه به منظور رفع مایحتاج ضروری ارائه می شود.

اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان، تامین بخشی از هزینه های مالی بیماران خاص در طرح سفیران سلامت، تجمیع و تخصیص منابع قرض الحسنه خیرین به امور مختلف در طرح رویش باور، اشتغالزایی و دستگیری از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، توانمندسازی سازمان زندان ها و بهزیستی کشور، رفع مایحتاج ضروری نیازمندان و غیره تنها بخشی از سبد محصولات و طرح های تسهیلاتی بانک به شمار می آید که در شش ماهه نخست سال 1395 بالغ بر 240 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه را شامل می شود.

این بانک در شش ماه ابتدای سال جاری در راستای رشد و توسعه اقتصادی کشور و تحقق محور های اقتصاد مقاومتی بالغ بر 51  میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و کارآفرینی اعطا کرده است.

عملکرد تسهیلات پرداختی بانک قرض الحسنه مهر ایران طی فروردین ماه لغایت پایان شهریور ماه سال 1395 نشان می دهد، مبلغ 584 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان، 819 میلیارد ریال تسهیلات تعمیر و تامین مسکن، مبلغ 37 میلیارد ریال کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان و مبلغ 55 میلیارد ریال تسهیلات مختص کسبه و صنوف به نیازمندان واجد شرایط پرداخت شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک قرض الحسنه مهر ایران

انک قرض الحسنه مهر ایران با سرمایه اولیه 15 هزار میلیارد ریال و با مشارکت بانکهای دولتی توسط ریاست محترم جمهوری وقت در مورخ 22/9/1386 افتتاح و با گسترش و توزیع موزون شعب خود در سراسر کشور آغاز به کار کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه