اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950803167726101

توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اجرا می‌ شود

«اسباب مهربانی» هدیه‌ای به کودکان مناطق محروم

کد: 13950803167726101

https://goo.gl/Vyn6OR

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طرح جمع‌آوری اسباب‌بازی‌های اهدایی با عنوان «اسباب مهربانی» را به اجرا می‌گذارد

«اسباب مهربانی» هدیه‌ای به کودکان مناطق محروم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حسن ناصری پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران  با اشاره به طرح جمع‌آوری اسباب‌بازی‌های اهدایی شهروندان  با عنوان «اسباب مهربانی» در کتابخانه‌ها و مهدهای کودک این سازمان گفت:  هدف از این اقدام تأمین بخشی از نیاز کودکان مناطق محروم است.

وی با اشاره به اهمیت طرح‌های مشارکتی مخاطب محور و مردمی در برنامه‌های فرهنگی این سازمان تصریح کرد: با توجه به رویکردهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای نهادینه کردن فرهنگ انفاق و مهربانی، این طرح در آستانه هفته ملی کودک تا پایان هفته کتاب به اجرا گذاشته می‌شود.

ناصری پور افزود:  طرح جمع‌آوری و اهدای اسباب‌بازی از 17 مهر آغاز تا 24 آبان ماه ادامه خواهد داشت و شهروندان تهرانی که علاقه‌مند به مشارکت در این طرح باشند می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین مراکز تعیین‌شده سازمان فرهنگی هنری اسباب‌بازی‌های اهدایی خود را تحویل دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه