اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950811173955811

یزد؛ میزبان شانزدهمین دوره سفرنامه سلامت و امید

کد: 13950811173955811

https://goo.gl/gPH20z

، تهران , (اخبار رسمی): شانزدهمین سفرنامه سلامت امید بیست و دوم آبان ماه به استان یزد می‌رسد.

یزد؛ میزبان شانزدهمین دوره سفرنامه سلامت و امید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر، شهروز پرورش،معاون جذب سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اعلام این خبر گفت: در قالب این برنامه ایستگاه سلامت و چادر آموزشی در قالب تونل سلامت برای ویزیت رایگان، ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزش‌های خود مراقبتی با حضور پزشکان متخصص داخلی، اطفال، زنان، دندانپزشکی، عمومی و کارشناسان تغذیه، روان شناسی و مربیان امداد و نجات برپا شده و به ارائه خدمات می‌پردازند.

وی درباره دیگر خدمات سفرنامه نیز ادامه داد: آموزش‌های امداد و کمک‌های اولیه، غربالگری سرطان‌های شایع، نکات سلامت در مورد سالمندان، اهدا خون، تست قند خون و مشاوره اجتماعی و سبک زندگی ایرانی اسلامی از این جمله است.

معاون جذب سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه استان‌های مرکزی، قم، کردستان و چهارمحال و بختیاری، مقصدهای بعدی سفرنامه سلامت و امید تا پایان سال جاری خواهد بود، افزود: همچنین سعی داریم دراین بازه زمانی، این سفرنامه به استان‌های آذربایجان شرقی و مازندران نیز عزیمت کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جمعیت هلال احمر

پس از پیروزی انقلاب‌‌اسلامی و در سال 1359 دولت ایران با ارسال نامه‌ای به دولت سوئیس به عنوان امین و نگاهدارنده قراردادهای چهارگانه ژنو، اعلام کرد که استفاده از شیر و خورشید سرخ را به حالت تعلیق درآورده و به جای آن از نشان هلال‌احمر استفاده خواهد کرد. از آن پس جمعیت شیر و خورشید سرخ ایران به جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران تغییر نام یافت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]