اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950812174766503

شهردار بندر بوشهر خبر داد

خیابان اعتمادیه به زودی بازگشایی می شود

کد: 13950812174766503

https://goo.gl/7T72YA

، بوشهر , (اخبار رسمی): با تخریب ملک های در مسیر خیابان 20 متری اعتمادیه واقع در کوی دواس این گذر به زودی بازگشایی می شود.

خیابان اعتمادیه به زودی بازگشایی می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد شهردار بوشهر، با بیان این مطلب که بازگشایی گذرهای اصلی به منظور کاهش بار ترافیکی صورت می گیرد افزود: با تخریب ملک های در مسیر خیابان 20 متری اعتمادیه واقع در کوی دواس این گذر به زودی بازگشایی می گردد.

میگلی نژاد بیان کرد: روز سه شنبه مورخ 95/8/4 یکی از پلاک های در مسیر گذر به متراژ  294/30 متر پس از تملک با همکاری شهرداری منطقه دو، اداره املاک شهرداری و سازمان مدیریت پسماند تخریب شد.

شهردار بوشهر در ادامه عنوان نمود: سه ملک دیگر در مسیر این گذر قرار دارد که به زودی تملک و تخریب می گردند و گذر فوق به طور کامل بازگشایی می گردد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری بندر بوشهر

بندر بوشهر تلفظ یکی از شهرهای استان بوشهر و مرکز استان بوشهر از استان‌های جنوب غربی ایران است. جمعیت این شهر در سال 1390 خورشیدی بالغ بر 195،222 نفر بوده‌است. بندر بوشهر در بخش مرکزی استان بوشهر، در ارتفاع 18 متری از سطح دریا و در منطقه ساحلی خلیج فارس واقع شده و آب و هوای نیمه بیابانی گرم دارد. این شهر از سمت شمال، غرب و جنوب به خلیج فارس محدود شده‌است. نام بوشهر در کتاب‌ها و اسناد تاریخی، تحت نام‌های مختلفی نظیر «رام اردشیر»، «ابوشهر»، «لیان» و «ریشهر» به ثبت رسیده‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه