اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950827185176566

اولین سایت اشتراک آثار هنری برگزار می‌کند

نمایشگاه آثار هنرمندان 100 هنر فصل اول

کد: 13950827185176566

https://goo.gl/Qq0KLo

، تهران , (اخبار رسمی): فصل اول از نمایشگاه های گروهی 100هنر با حضور هنرمندان نقاش، عکاس، خوشنویس و مجسمه ساز جمعه 28 آبان ماه از ساعت 4 تا8 شب در گالری فردا واقع در کریمخان افتتاح می‌شود.

پوستر نمایشگاه آثار هنرمندان 100هنر فصل اول

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی 100هنر، این مجموعه با ایده ی نوین و مطرح کردن چالش های هنری حدود 9 ماه هست که در زمینه های مختلف هنری مانند نقاشی و گرافیک ، عکاسی ، خوشنویسی ، موسیقی ، شعر و داستان نویسی ، فیلم و انیمیشن ، گویندگی و سایر هنرها شروع به فعالیت کرده است. 

بر اساس این گزارش، در این زمان اندک بیش از 3500 هنرمند ایرانی به این سایت پیوستند و در چالش های هنری شرکت کردند. 

بر پایه این اطلاع، 100هنر قصد دارد هر فصل برای حمایت بیشتر از هنرمندان شرکت کننده،تعدادی از آثار آنها را مشترکا در معرض نمایش دوستداران هنر قرار دهد

فصل اول از نمایشگاه های گروهیبا حضور هنرمندان نقاش، عکاس، خوشنویس و مجسمه ساز جمعه 28 آبان ماه  از ساعت 4 تا8 شب در گالری فردا واقع در کریمخان افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه شامل مجموعه آثار تعدادی از هنرمندان هنرهای تجسمی که تا کنون در سایت 100هنر شرکت کردند است.
گفتنی است نمایشگاه به مدت یک هفته از 28 آبان تا 3 آذر ماه در گالری فردا به آدرس: کریمخان، زیر پل کریمخان،خ حسینی، اعرابی6 پلاک 2(از ساعت 5تا8 شب) میزبان علاقه مندان خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

100هنر

100هنر شبکه اجتماعی هنرمندان هنرمندان می تواند آثار هنری خود را با توجه به موضوعات مطرح شده ارسال کنند و در بخش های هنری دلخواه خود مثل نقاشی گرافیک عکاسی موسیقی فیلم انیمیشن شعر داستان گویندگی خوشنویسی مجسمه و ... شرکت کنند. خدمات سایت اشتراک آثار هنری خرید و فروش آثار تجسمی برگزاری چالش هنری بیوگرافی و راه های ارتباطی هنرمندان رنکینگ هنرمندان آموزش های تخصصی هنری نمایشگاه و اجراهای فصلی می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]