اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950828185635607

رییس شرکت ارتباطات زیرساخت :

تلاش برای کیفیت بهتر ارتباطات زائران ادامه دارد

کد: 13950828185635607

https://goo.gl/ZlhPHW

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت زیرساخت با رد خبر جمع‌آوری دکل‌ها و سیستم‌های تقویت کننده ارتباطات اپراتورهای ایرانی تلفن همراه در مسیر نجف به کربلا، گفت: دولت عراق تصور می‌کرد، اپراتور ایرانی اقدام به نصب تجهیزات در این مسیر کرده بود که با توضیحات داده شده، این برداشت اشتباه، تصحیح شد.

تلاش برای کیفیت بهتر ارتباطات زائران ادامه دارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت ، محمدجواد آذری جهرمی رییس شرکت ارتباطات زیرساخت که در نجف به سر می‌برد،  گفت: دولت عراق همچون دولت ایران در صورت درخواست اپراتور خارجی برای نصب تجهیزات و ... مخالفت می‌کند.

 وی در مورد خبر جمع آوری دکل‌ها و سیستم‌های تقویت کننده ارتباطات در مسیر نجف به کربلا اپراتورهای ایرانی افزود: دولت عراق تصور می‌کرد، اپراتور ایرانی اقدام به نصب تجهیزات در این مسیر کرده بود که با توضیحات داده شده، این برداشت اشتباه، تصحیح شد.
 جهرمی با تاکید براینکه دولت عراق همچون ایران، اجازه نصب تجهیزات از سوی یک اپراتور خارجی در کشور خود را نخواهد داد، اظهار کرد: چراکه این امکانات در شرکت های عراق وجود دارد تا بتوانند در صورت درخواست اپراتورهای ایرانی، امکانات مورد نیاز را (براساس هزینه مشخص) در مناطق مورد نظر نصب کنند.
به گفته وی، فقط یکی از شرکت‌های عراقی با حمایت مالی یکی از اپراتورهای ایرانی اقدام به نصب تجهیزاتی برای افزایش کیفیت و تقویت ارتباطات تلفنی در مسیر نجف به کربلا کرده است.

جهرمی، وضعیت کیفیت ارتباطات و تبادل داده از طریق اپراتورهای ایرانی در عراق را «خوب و مناسب» توصیف کرد و افزود: با وجود اقدامات انجام شده از سوی اپراتورهای ایرانی و عراقی در مسیرهای منتهی به کربلا و داخل این شهر، با افزایش جمعیت و اوج ترافیک ارتباطی، ایجاد اختلال در تماس و اینترنت، موضوعی عادی است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: دولت و اپراتورهای عراقی برای تسهیل ارتباطات و تبادل داده میان دو کشور در ایام اربعین همکاری بسیار خوبی با ایران داشتند و این مساله سبب رضایت مشترکان ایرانی در عراق شده است.وی افزود: همه تلاشها برای بهبود وضعیت کیفیت ارتباطی زائران در حال انجام است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ارتباطات زیر ساخت

شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان تنها متولی شبکه های مادر مخابراتی (شبکه ارتباطات زیرساخت)کشور و نیز کارگزار سیاست های حاکمیتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش ارتباطات ، با بهره مندی از سرمایه های انسانی و فنی و با توجه به جغرافیای سیاسی بی نظیر ایران در افق 1404 ، شرکتی خواهد بود :«پیشران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، اول در منطقه (هاب منطقه )،تأثیرگذار در توزیع ظرفیت های ارتباطی جهان ». دست یافته به جایگاه برتر ترانزیت ارتباطات در سطح منطقه (قطب ارتباطی )، پیشران توسعه (کمی و کیفی )*بخش ارتباطات وفناوری اطلاعات کشور متکی بر فناوری های نوین امن و دارای جایگاه برتر منطقه، پیشرو در معرفی و ارائه سرویس های نوین ارتباطی در داخل کشور،مشتری مدار و پاسخگویی درخواست مشتریان در کوتاه ترین زمان ، با کمترین هزینه و متناسب با سطح خدمات درخواستی،مؤثر و نقش آفرین در مجامع و اتحادیه های بین المللی و دارای تعامل سازنده با بازار جهانی را می توان مهمترین ویژگیهای شرکت در افق چشم انداز این شرکت دیده شده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]