اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950913193366113

سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد خبر داد

فراخوان جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن در مشهد

کد: 13950913193366113

https://goo.gl/M0ibGd

، مشهد , (اخبار رسمی): افراد می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه واقع در مشهد، بوستان کوهسنگی، پارکینگ غربی، چهارسوق هنر، دبیرخانه اجلاس بین‌المللی جامعه ایمن مشهد 2017 ارسال کنند.

فراخوان جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن در مشهد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این مطلب اظهار کرد: کاریکاتوریست‌ها ضمن برقراری ارتباط با جامعه، می‌توانند مسایل و معضلات را به خوبی شناسایی کرده و با خلق یک اثر هنری جامعه را نسبت به آن حساس کنند. از این رو فراخوان نخستین جشنواره «کاریکاتور جامعه ایمن» در مشهد منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند تا پنجم اسفندماه سال جاری در این فراخوان شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه شانزدهم تا هجدهم اسفندماه سال جاری هشتمین اجلاس جهانی جامعه ایمن به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد، عنوان کرد: از آنجا که امکان حضور همه شهروندان در این اجلاس وجود ندارد، فراخوان یاد شده منتشر گردید تا نظرات و ایده‌های مردمی را جمع‌آوری کند.
سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با اشاره به اینکه محور اصلی جشنواره تصور شهرهای آینده بدون ایمنی است، بیان کرد: همزمان با برگزاری اجلاس آثار برتر در قالب برگزاری نمایشگاه به اکران عمومی درخواهد آمد.
عزیزی با اشاره به پیش‌بینی ارسال 500 اثر جهانی به دبیرخانه جشنواره، اضافه کرد: خانه کاریکاتور ایران با همکاری شهرداری مشهد نسبت به برگزاری این جشنواره اقدام کرده و ضمن ارتباطی که با 30 مجله و سایت بین‌المللی دارد، اطلاع‌رسانی‌های لازم را در این حوزه انجام می‌دهد.
وی عنوان کرد: انتظار می‌رود شرکت‌کنندگانی از کشورهای کره جنوبی، چین، برزیل، مجارستان، لهستان و ... در این جشنواره حضور یابند.
عزیزی با اشاره به شرایط و مقررات شرکت در جشنواره، بیان کرد: هنرمندان باید فرم مربوط به مشخصات فردی را همراه با آثارشان به پست الکترونیک دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی با تاکید بر اینکه ارسال آثاری که پیشتر در جشنواره‌های دیگر برنده جایزه شده‌اند، مجاز نیست، ابراز کرد: این آثار از مرحله داوری حذف خواهد شد.
سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با بیان اینکه برگزار کننده حق استفاده از تمامی آثار در مواد تبلیغی مربوطه را دارد، گفت: اندازه آثار ارسالی باید با طول یا عرض 2000 Pixel و فرمت JPG و ریزولویشن 300 DPI باشد.
عزیزی خاطر نشان کرد: آثار راه یافته به نمایشگاه در کتاب جشنواره چاپ شده و یک نسخه از آن به صاحبان آثار اهدا خواهد شد.
وی به تشریح جوایز جشنواره پرداخت و ادامه داد: به آثار برگزیده لوح، تندیس جشنواره و جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.
سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد مهلت ارسال آثار را تا پنجم اسفند ماه سال جاری خواند و گفت: همزمان با برگزاری اختتامیه اجلاس در شانزدهم تا هجدهم اسفندماه امسال نمایشگاهی از 40 اثر برتر کاریکاتور جامعه ایمن در نگارخانه اشراق و پردیس سینمایی به نمایش عموم درخواهد آمد.
عزیزی گفت: افراد می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه واقع در مشهد، بوستان کوهسنگی، پارکینگ غربی، چهارسوق هنر، دبیرخانه اجلاس بین‌المللی جامعه ایمن مشهد 2017 ارسال کنند.
علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت فایل فراخوان به سایت https://safe2017.mashhad.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری مشهد

شهرداری مشهد نهادی است مردمی که وظیفه نگهداری شهر مشهد را بر عهده دارد. شهردار مشهد به صورت غیر مستقیم توسط نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر مشهد انتخاب می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]