ساخت ریل سوم مترو توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی

کد: 13950928201785761

https://goo.gl/Ysxlya

، تهران , (اخبار رسمی): یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به ساخت ریل سوم مترو با ویژگی های منحصر به فرد در سطح جهانی شد.

ساخت ریل سوم مترو توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، بشیرپیرزاده مدیرعامل شرکت دانش بنیان سازنده ریل سوم، در خصوص ویژگیهای این محصول گفت: ریل سومی که در نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو به نمایش در آمده دارای ویژگی های منحصر به فردی در سطح جهانی است که این ویژگی ها سبب شده تا بتوانیم آن را به عنوان یک اختراع ، ثبت بین المللیکنیم.
وی ادامه داد: نمونه خارجی این ریل دوتکه است، اما محصول ساخت ما یکپارچه است و این ویژگی باعث شده تا دوبرابر نمونه خارجی عمر کند.
پیرزاده برگزاری نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو را در روند بومی سازی این صنعت بسیار موثر ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه این نمایشگاه باعث شد تا ما بتوانیم این محصول را برای استفاده در مترو تهران ارائه کنیم.
وی تصریح کرد: سالانه 4 هزار تن ریل سوم در کشور استفاده می شود که می توان با استفاده از نمونه داخلی نه تنها از خروج ارز از کشور جلوگیری کرد بلکه کمک زیادی هم به اشتغالزایی در کشور خواهد شد.
این تولیدکننده ایرانی به ارزانتر بودن نمونه داخلی اشاره کرد و گفت: براساس مذاکرات صورت گرفته با شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه این محصول صد در صد ایرانی قرار است بعد از گذراندن تست های کیفیت در مترو تهران مورد استفاده قرار گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه