مدیرعامل متروی تهران خبرداد

افزایش ساعت حرکت قطارها در دو روز پایانی پاییز

کد: 13950930203725761

https://goo.gl/bH3fcQ

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از افزایش ساعت حرکت قطارهای مترو در شب های 29 و30 آذر ماه خبر داد.

افزایش ساعت حرکت قطارها در دو روز پایانی پاییز

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه؛ احمدی بافنده با اشاره به ترافیک سنگین پایتخت در شب های پایانی پاییز گفت: مترو تهران درتمام مناسبت های ملی و مذهبی سعی کرده است تا در کنار شهروندان باشد و با بسیج تمام امکانات خود بهترین خدمات را ارائه کند.

وی ادامه داد: در همین راستا همزمان با برگزاری شب یلدا (طولانی ترین شب سال)، ساعت کار مترو افزایش پیدا می کند و مسافران می توانند 29 و 30 آذرماه تا ساعت 24 از مترو استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه فاصله گذر قطارهای مترو حدفاصل ساعت 22 و 30 دقیقه تا نیمه شب هر 20 دقیقه یکبار است تصریح کرد: این برنامه حرکت در تمام خطوط به جز خط سه اجرا می شود.

وی افزود: در خط سه نیز فاصله گذر هر 15 دقیقه یکبار است، ضمن آنکه تردد مسافران در تمام خطوط رصد می شود و در صورت نیاز قطارهای فوق العاده اعزام خواهند شد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه