برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در مترو تئاتر شهر

کد: 13951004205935761

https://goo.gl/5UbrBp

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه صنایع دستی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در زیرگذر تئاتر شهر در حال برگزاری است.

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در مترو تئاتر شهر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، بنی حسن سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه صنایع دستی گفت: این نمایشگاه با هدف حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی و تولید ایرانی برگزار می‌شود.

وی در خصوص محصولات ارائه شده در این نمایشگاه افزود: صنایع متنوعی از جمله شمع، ویترای، صنایع چوبی، چرم، تابلو، زیورآلات، سفال و سایر صنایع دستی و همچنین طب سنتی در معرض دید شهروندان و فروش قرار گرفته است.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به ضرورت توجه به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ادامه داد: این نمایشگاه که در راستای حمایت از تولیدات داخلی و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود با استقبال خوب شهروندان روبرو شده است.
 نمایشگاه صنایع دستی تا 23 دی  از ساعت 8 الی 19 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]