مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران خبر داد

نصب پانصددستگاه ایزی شارژ با استفاده از توان داخلی

کد: 13951005207005761

https://goo.gl/0kwZCx

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از نصب پانصد دستگاه ایزی شارژ در بیش از 100 ایستگاه مترو تهران خبر داد و افزود: ‌با استفاده از توان متخصصان داخلی گام‌های خوبی در زمینه بومی سازی دستگاه‌های خودکار فروش و شارژ بلیت برداشته شده است.

نصب پانصددستگاه ایزی شارژ با استفاده از توان داخلی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، ‌ دکتر محمد احمدی بافنده در توضیح این خبر اظهار داشت: ‌ نرم افزارهای فروش خودکار بلیت از دستاوردهای جدید در صنعت مترو است و در حال حاضر موفق به بومی سازی 14نرم افزار شده‌ایم که وظیفه جمع آوری خودکار بلیت را دارند. 
وی در ادامه به نصب دستگاه‌های ایزی شارژ در ایستگاه‌های مترو اشاره کرد و گفت: این دستگاه‌ها در راستای به روز رسانی سیستم فروش بلیت به ایستگاه‌های مترو تهران اضافه شدند تا مسافران بتوانند بدون اتلاف وقت نسبت به خرید بلیت و یا شارژ کارت‌های خود اقدام کنند. 
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه دستگاه ایزی شارژ به شبکه بانکی متصل است و مسافران می‌توانند با استفاده از کارت‌های بانکی، بلیت‌های مورد نظر خود را را شارژ و پرینت آن را دریافت کنند افزود: این دستگاه‌ها دارای قابلیت کنترل و رصد از راه دور هستند و درحال حاضر در 500 نقطه از ایستگاه‌های مترو نصب شده‌اند. 
احمدی بافنده ادامه داد: توزیع این دستگاه‌ها در مترو باتوجه به میزان تردد مسافر در هر ایستگاه در نظر گرفته شده است به عنوان مثال در ایستگاه امام خمینی (ره) 11 دستگاه، صادقیه 17 دستگاه و ایستگاه‌های دیگر به نسبت مسافر تعدادی دستگاه نصب شده است. 
به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو در حال حاضر این دستگاه‌ها حدود 7 تا 8 هزار تراکنش دارند و سعی بر آنست که میزان تراکنش روزانه به 50 هزار در روز برسد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.