اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951018215776416

نمایشگاه عکس فیروزه، میزبان علاقمندان تبریز

کد: 13951018215776416

https://goo.gl/wOp7TN

، تبریز , (اخبار رسمی): نمایشگاه آثار منتخب ششمین جشنواره عکس فیروزه، میزبان علاقمندان و عکاسان است.

نمایشگاه عکس فیروزه، میزبان علاقمندان تبریز

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از شهرداری تبریز، این نمایشگاه که در گالری هنرمندان این سازمان به نمایش درآمده است، دربردانده تصاویر منتخب از بخش "زیبایی های تبریز" دور پیشین جشنواره است.

این نمایشگاه با 38 قطعه عکس از این تصاویر، در آستانه برگزاری هفتمین دوره جشنواره ملی عکس فیروزه به نمایش عمومی درآمده است.
علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 18 در محل نگارخانه سازمان حضور یابند.
هفتمین جشنواره ملّی عکس فیروزه، با ثبت نام از عکاسان واجد شرایط تا هفدهم دی ماه، خود را برای برگزاری در ماه بهمن آماده می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تبریز

تَبْریزْ یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود. براساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال 1390 صورت گرفته، شهر تبریز با جمعیتی بالغ بر 1494998 نفر چهارمین شهر پرجمعیت ایران پس از شهرهای تهران، مشهد و اصفهان محسوب می‌شود. این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از 600 شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. پس از بهره‌برداری از آزادراه نبی‌اکرم، میزان مسافرپذیری تبریز روبه افزایش نهاد و این شهر پس از مشهد به‌عنوان دومین شهر مسافرپذیر کشور مطرح شد. به‌جهت ریشه‌کنی تکدی‌گری از تبریز، این شهر به‌عنوان شهر بدون گدا شناخته می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | هنرهای تجسمی