اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951025219806416

مدیر تئاتر موزیکال باکو خبر داد

اولین حضور تئاتر موزیکال باکو درتبریز

کد: 13951025219806416

https://goo.gl/KFk2Ks

، تبریز , (اخبار رسمی): مدیر تئاتر موزیکال باکو از حضور در جشنواره تئاتر فجر استانی آذربایجان شرقی در تبریز اظهار خرسندی کرد و گفت: به طور حتم یکی از مهمترین روزهای حرفه ای خود را تجربه خواهیم کرد.

اولین حضور تئاتر موزیکال باکو درتبریز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شهرداری تبریز ، علی قسمت لالایف شامگاه جمعه در آیین گشایش دومین جشنواره تئاتر فجر استانی آذربایجان شرقی اظهار داشت: عشق ما به تبریز همواره در قلبمان وجود داشته و ۷۰ سال تلاش کمونیسم هم باعث نشد این محبت به فراموشی سپرده شود.

وی با اشاره به اینکه تئاتر موزیکال باکو با نمایش هایی مانند «زن و شوهر»، «مشهدی عباد» و «آرشین مال آلان» به اقصی نقاط جهان سفر کرده و در جشنواره های مختلفی حضور داشته، افزود: با اینحال این نحستین حضور ما در تبریز و افتخار بزرگی برای ما به شمار می آید.

لالایف در توضیح نمایش کمدی «زن و شوهر» که در دو روز در جشنواره فجر استانی آذربایجان شرقی به اجرا در خواهد آمد گفت: این نمایش اثر اوزییر حاجی بی اف نمایش نامه نویس بزرگ جمهوری آذربایجان است و قدمتی ۱۰۷ ساله دارد و تاریخ تئاتر باکو نیز از همین اثر آغاز شده است.

مدیر تئاتر موزیکال باکو با اشاره به کیفیت بالای جشنواره تئاتر فجر در ایران گفت: هفت سال پیش نیز با نمایش کمدی «مشهدی عباد» در جشنواره فجر تهران حضور یافته ایم که با استقبال گسترده ای مواجه شد بطوریکه برای دو روز متوالی در تالار وحدت تمدید شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تبریز

تَبْریزْ یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود. براساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال 1390 صورت گرفته، شهر تبریز با جمعیتی بالغ بر 1494998 نفر چهارمین شهر پرجمعیت ایران پس از شهرهای تهران، مشهد و اصفهان محسوب می‌شود. این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از 600 شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. پس از بهره‌برداری از آزادراه نبی‌اکرم، میزان مسافرپذیری تبریز روبه افزایش نهاد و این شهر پس از مشهد به‌عنوان دومین شهر مسافرپذیر کشور مطرح شد. به‌جهت ریشه‌کنی تکدی‌گری از تبریز، این شهر به‌عنوان شهر بدون گدا شناخته می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | سینما و تئاتر