کد: 13951028222145689

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری:

دانش بنیان ها به وام نیاز ندارند

کد: 13951028222145689

https://goo.gl/Ijp4lK

، تهران , (اخبار رسمی): معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با بیان اینکه شرکتهای دانش بنیان به وام نیاز ندارند، گفت: آنها به فضای کسب و کار نیاز دارند که دولت باید این فضا را برای آنها فراهم کند.

دانش بنیان ها به وام نیاز ندارند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سورنا ستاری، امروز در دومین کنفرانس ملی «مهندسی و تکنولوژی‌های سبز برای آینده پایدار» عنوان کرد: با پول دولت نمی توان کسب و کار ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه اکنون نسل جدیدی در کارافرینی در حال به وجود آمدن است، افزود: اعطای وام به شرکت‌های دانش‌بنیان خیانت است و شرکت‌های نوپا نیاز به ایجاد فضای کسب‌ و کار دارند و به وام نیازی ندارند.

معاون علمی‌ و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه دولت موظف است محیط کسب‌ و کار را ایجاد کند، اظهار داشت: ما در این دولت، بر اساس قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، به این شرکت‌ها حق تنفس داده ایم.

ستاری با بیان اینکه من همیشه به اقتصاد نفتی می‌تازم، ادامه داد: چرا که ما قبل از اقتصاد نفتی تمدن پیشرفته‌ای داشتیم و باید به درستی راه توسعه را در پیش می‌گرفتیم و بحث اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد در دولت نیز به دنبال اجرایی کردن این هدف است. در تلاشیم که این مساله را در کشور نهادینه کنیم تا جوانان کارافرین شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف