اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951029222526494

کارت بازرگانی و مراحل دریافت آن

کد: 13951029222526494

https://goo.gl/xcug1d

، تهران , (اخبار رسمی): دریافت کارت بازرگانی به شما امکان ارتباط با بازرگانان خارجی و بازارهای جهانی را می‌دهد و از طرفی به‌عنوان یک هویت و شناسنامه کاری تلقی شده و به سبب وجود این کارت شما را در حوضه تجارت به رسمیت خواهند شناخت.

کارت بازرگانی و مراحل دریافت آن

به گزارش اخبار رسمی به نقل از ثبت شرکت و ثبت برند نوبل، تمام افراد علاقه‌مند به فعالیت در حوزه بازرگانی و صادرات و واردات کالا در صورت حداقل 23 سال سن و داشتن کارت معافیت یا کارت پایان خدمت (برای آقایان) می‌توانند با دریافت کارت بازرگانی از وزارت بازرگانی کشور شروع به کسب درآمد در بخش بازرگانی به شکل کاملا قانونی کنند.

دریافت کارت بازرگانی طی مراحلی قانونی به وقوع می‌پیوندد و از شرایط و ضوابط خاصی برخوردار است هر فرد که برای دریافت کارت بازرگانی اقدام می‌کند بهتر است که ابتدا به مطالعه پیرامون نحوه‌ اخذ کارت و یا مشاوره با افراد باتجربه و آگاه بپردازد. همکاران ما در این مسیر به شما کمک خواهند کرد تا از اتلاف وقت و سردرگمی رها شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه ثبت نوبل

موسسه نوبل از سال 1389 در بخش حقوقی، ثبت شرکت، ثبت برند، تجاری سازی، اخذ گواهینامه ISO، مشاوره مالی و مالیاتی و مشاوره کسب و کار به کلیه مدیران موفق و هموطنان عزیز خدمت رسان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]