برگزاری اولین نمایشگاه ظرفیت‌های مسکن درمترو تهران

کد: 13951104225105761

https://goo.gl/GwQcCN

، تهران ، (اخبار رسمی): اولین نمایشگاه ظرفیت‌های مسکن با هدف خانه دار شدن کارکنان امروز در شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه فعالیت خود را آغاز کرد.

برگزاری اولین نمایشگاه ظرفیت‌های مسکن درمترو تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، دکتر محمد احمدی بافنده در افتتاح این نمایشگاه با اشاره به اینکه مهم‌ترین دغدغه پرسنل مسکن است گفت: مسکن در کشور ما یک پشت گرمی و سرمایه برای خانواده‌هاست. 
وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا در این شرایط که وضعیت مسکن دارای ثبات بیشتری است با معرفی پروژهای متنوع کارکنان و خانواده‌هایشان را تشویق کنیم تا برای خانه دار شدنشان گام بردارند.
وی با بیان اینکه در این طرح ۳۰ میلیون از طرف شهرداری وام بلا عوض داده می‌شود و انبوه سازان نیز با دادن تسهیلات افراد را یاری می‌کنند افزود: تمامی کارکنان شرکت بهره بمی به نقلرداری، هولدینگ و واگن سازی اعم از رسمی و قراردادی می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.