اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951106226805761

خدمات مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو

تمام ایستگاه های خط 1 و 4 مترو فردا رایگان است

کد: 13951106226805761

https://goo.gl/llSugu

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از خدمات رسانی ویژه مترو به شرکت کنندگان در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو خبر داد.

تمام ایستگاه های خط 1 و 4 مترو فردا رایگان است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه؛ دکتر محمد احمدی بافنده ضمن تسلیت و تعزیت به خانواده داغدیدگان و مردم شریف ایران گفت: ناوگان مترو تهران روز پنجشنبه آمادگی ارائه خدمات حداکثری به شرکت کنندگان در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو را دارد.

وی با بیان اینکه این مراسم ساعت 8:30 از دانشگاه تهران آغاز می‌شود افزود: از ساعت 7 و 30 دقیقه تا پایان مراسم، پذیرش مسافر در تمام ایستگاه های خط 1 و 4 مترو تهران به صورت رایگان انجام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: برای انتقال شهروندان به سمت بهشت زهرا هم برنامه ریزی لازم صورت گرفته است و در این راستا تمام قطارهای خط یک به سمت ایستگاه حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام خواهند شد.
به گفته دکتر احمدی بافنده، تردد مسافران در تمام ایستگاه های مترو رصد می شود و در صورت نیاز قطارهای فوق العاده هم اعزام خواهند شد.
وی با بیان اینکه ایستگاه تئاتر شهر که در مسیر مراسم قرار دارد سیاهپوش خواهد شد خاطر نشان کرد: پس از حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان قدیمی پلاسکو و در راستای نمایش بخشی از فداکاری و جانفشانی های آتش نشانان تصاویری با عنوان«قهرمان من» در ایستگاه های مترو تهران نصب شد؛ همچنین در برخی از ایستگاه‌های پرتردد مانند ایستگاه تئاتر شهر، دفتر یادبودی برای ابراز همدردی و همبستگی مردم با قهرمانان آتش‌نشان باز شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه