اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951106227005607

توافق ایران و آذربایجان بر ترانزیت ترافیک ارتباطات

کد: 13951106227005607

https://goo.gl/mNxj4P

، تهران , (اخبار رسمی): ایران و جمهوری آذربایجان در راستای گسترش همکاریهای ارتباطی برای ترانزیت ترافیک ارتباطات منطقه توافق کردند.

توافق ایران و آذربایجان بر ترانزیت ترافیک ارتباطات

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت ،این توافق در پی دیدار معاون وزیر ارتباطات کشورمان با همتای آذربایجانی خود در راستای گسترش همکاریهای ارتباطی دو کشور، صورت گرفته است.

دیدار میان محمدجواد آذری جهرمی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با التماس ممداف معاون وزیر ارتباطات و فناوریهای نوین جمهوری آذربایجان به منظور گسترش روابط ارتباطی دو کشور انجام شد و طرفین علاوه بر موارد موردنظر برای گسترش همکاریها، بر پیگیری تفاهمات صورت گرفته در دیدار وزرای ارتباطات دو کشور تاکید کردند.

آذری جهرمی در این دیدار  پیشنهاد ایجاد دهکده ارتباطی به صورت پایلوت و استفاده از تجهیزات ایرانی در شبکه مخابراتی این کشور همسایه را ارائه کرد که این موضوع مورد استقبال طرف مقابل قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت همچنین موضوع ترانزیت ترافیک منطقه با همکاری مشترک ایران و آذربایجان و نیز کاهش تعرفه تبادل ترافیک میان دو کشور را مطرح کرد که این دو موضوع مورد توافق دو طرف قرار گرفت.

در این دیدار، التماس ممداف با اشاره به پیشرفتهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواستار استفاده از تجربیات ایران در این زمینه شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ارتباطات زیر ساخت

شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان تنها متولی شبکه های مادر مخابراتی (شبکه ارتباطات زیرساخت)کشور و نیز کارگزار سیاست های حاکمیتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش ارتباطات ، با بهره مندی از سرمایه های انسانی و فنی و با توجه به جغرافیای سیاسی بی نظیر ایران در افق 1404 ، شرکتی خواهد بود :«پیشران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، اول در منطقه (هاب منطقه )،تأثیرگذار در توزیع ظرفیت های ارتباطی جهان ». دست یافته به جایگاه برتر ترانزیت ارتباطات در سطح منطقه (قطب ارتباطی )، پیشران توسعه (کمی و کیفی )*بخش ارتباطات وفناوری اطلاعات کشور متکی بر فناوری های نوین امن و دارای جایگاه برتر منطقه، پیشرو در معرفی و ارائه سرویس های نوین ارتباطی در داخل کشور،مشتری مدار و پاسخگویی درخواست مشتریان در کوتاه ترین زمان ، با کمترین هزینه و متناسب با سطح خدمات درخواستی،مؤثر و نقش آفرین در مجامع و اتحادیه های بین المللی و دارای تعامل سازنده با بازار جهانی را می توان مهمترین ویژگیهای شرکت در افق چشم انداز این شرکت دیده شده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]