اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951109227905605

برای نخستین بار در شرکت‌های FCP صورت گرفت

راه‌‎اندازی اولین مرکز تماس آذری زبان توسط آسیاتک

کد: 13951109227905605

https://goo.gl/RzxI7S

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت آسیاتک از راه‌‎اندازی اولین مرکز تماس آذری زبان در شرکت‌های FCP کشور خبر داد.

راه‌‎اندازی اولین مرکز تماس آذری زبان توسط آسیاتک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی آسیاتک ،محمدعلی یوسفی‌زاده ضمن بیان این خبر، اظهار کرد: در راستای افزایش رضایت و تسهیل در ارتباط با مشتریان، ایجاد مراکز تماس مسلط به زبان‌‎های رایج کشور در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی با اشاره به راه اندازی و بهره برداری از اولین مرکز تماس آذری زبان در بین شرکت‌های دارای پروانه FCP در کشور افزود: از آنجایی‌که مطابق آمار منتشره، حدود ۱۲ درصد از مردم ایران به زبان آذری سخن می‌گویند، ایجاد مرکز تماس مشتریان آذری زبان، سبب ارتباط بهتر با این مشترکین و رفع سریع‌تر مشکلات فنی و تخصصی مشترکین آسیاتک در این بخش از ایران اسلامی است.

مدیرعامل آسیاتک با بیان اینکه هم اکنون تعداد قابل توجهی کارشناس مسلط و آموزش دیده فنی که به زبان آذری مسلط بوده، در این مرکز تماس مشغول به فعالیت هستند، ادامه داد: این نوع خدمت رسانی در بین دارندگان پروانه FCP  امری متمایز کننده و در جهت کسب رضایت حداکثری مشترکین است.

وی اضافه کرد: از این پس مشترکین آسیاتک که با کدهای تلفنی استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و زنجان با مرکز تماس سراسری این شرکت به شماره ۱۵۴۴ ارتباط برقرار می‌کنند، می‌توانند با کارشناسان زبده خدمات که مسلط به زبان آذری نیز هستند، صحبت کنند.

یوسفی‌زاده برگزاری دوره های آموزشی تخصصی، فنی، دستور زبان و ادبیات آذری، فن بیان و مذاکره در جهت ارتقاء مهارت و دانش فنی و خدمت رسانی هر چه بهتر کارشناسان در این مرکز تماس را به عنوان راهی موثر در جهت کاهش هزینه‌ها و مراجعات مشترکین و افزایش رضایتمندی ایشان معرفی کرد.

وی در ادامه یادآور شد: با راه‌اندازی پروژه‌های ملی شرکت آسیاتک مانند ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و ارتباطات عمومی(Public Wifi ) سراسری در برخی نقاط مهم و پرتردد داخلی و بین‌المللی کشور از جمله فرودگاه‌ها، مراکز خرید بزرگ و ... راه اندازی مرکز تماس انگلیسی زبان در بخش مرکز تماس مشتریان نیز از پروژه‌های دارای اولویت آسیاتک بوده و به زودی ارائه خدمات استفاده و پشتیبانی از اینترنت رایگان (Public Wifi) علاوه بر زبان فارسی، به زبان انگلیسی نیز در فرودگاه‌ها و مراکز خرید بزرگ سراسر کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل آسیاتک در پایان به تمامی هم میهنان عزیز نوید داد، شرکت آسیاتک به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده خدمات از نظر مشتریان بر اساس اعلام نتایج نظر سنجی سراسری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در بهار و تابستان ۱۳۹۵، در دهه مبارک فجر از یکی از پروژه های بسیار مهم خود که گامی بلند در جهت اعتلای نام کشور عزیزمان ایران در دولت تدبیر و امید و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و سرویس دهی با کیفیت تر به این عزیزان است، رونمایی خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسیاتک

آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و ... ایجاد کرد ه است و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.هم اکنون بیش از 1,400 مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت 1,000,000 پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]