اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951110228165761

کاهش فاصله گذر حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران

کد: 13951110228165761

https://goo.gl/nTGzs8

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با افزایش ناوگان در خط سه مترو تهران، فاصله گذر قطارها حدفاصل ایستگاه آزادگان تا ایستگاه سهروردی به ۹ دقیقه کاهش یافت.

کاهش فاصله گذر حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، دکتر محمد احمدی بافنده بابیان اینکه کاهش زمان انتظار مسافران یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در شرکت بهره برداری مترو تهران است افزود: با استفاده از واگن‌های جدید که دی‌ماه به شرکت بهره برداری مترو تهران تحویل داده شد ظرفیت مسافربری خط سه مترو تهران افزایش یافت.

وی افزود: پس از طی مراحل آزمایشی، اکنون ۳۳ درصد به تعداد قطارهای فعال و ۶۵ درصد به تعداد حرکت قطارها در خط ۳ افزوده شده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: پیش از این فاصله گذر قطارهای خط سه حدفاصل ایستگاه آزادگان تا ایستگاه سهروردی ۱۵ دقیقه بود که اکنون این زمان تا 40 درصد کاهش یافته است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم به زودی بتوانیم با افزایش ناوگان در این خط، فاصله گذر را در کل مسیر کاهش دهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه