اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951118232186494

در ثبت شرکت سهام با نام بهتر است یا بی‌نام

کد: 13951118232186494

https://goo.gl/rOLV8S

، تهران , (اخبار رسمی): احتمالا در تبلیغات تلویزیونی خیلی شنیدید که سهام این شرکت «بی‌نام و قابل انتقال به غیر» است، آیا می‌دانید فرق این سهام با سهام بانام چیست و کدام بهتر است؛ در ثبت شرکت سهامی باید از کدام استفاده کرد.

در ثبت شرکت سهام بانام بهتر است یا بی‌نام

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ثبت شرکت و ثبت برند نوبل، سهام بانام سهامی است که نام صاحبش روی خود برگه‌ سهام یا در دفتر مخصوصی که در شرکت قرار دارد و معمولا به نام «دفتر سهام» شناخته می‌شود نوشته شده اما سهام بی‌نام سهامی است که مالک آن کسی محسوب می‌شود که آن را در دست دارد سهام بی‌نام مثل چکی است که در وجه حامل صادر شده باشد یعنی هرکسی می‌تواند با داشتن آن از منافع شرکت استفاده کند در مجامع عمومی شرکت کند و در هنگام انحلال شرکت سهمش را به صورت نقدی دریافت کند.

اما کدام یک از این دو سهام، در ثبت شرکت بهتر است؟ وقتی شما می‌خواهید شرکتی ثبت کنید که نیاز به رابطه‌ی مداوم با سهام‌داران دارد بهتر است سهام خود را با نام قرار دهید تا هویت همه‌ی صاحبان سهام را بشناسید و بهتر بتوانید بر توزیع سهام‌های شرکت خود نظارت کنید ضمن این که از لحاظ امنیتی هم داشتن سهام بانام بهتر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه ثبت نوبل

موسسه نوبل از سال 1389 در بخش حقوقی، ثبت شرکت، ثبت برند، تجاری سازی، اخذ گواهینامه ISO، مشاوره مالی و مالیاتی و مشاوره کسب و کار به کلیه مدیران موفق و هموطنان عزیز خدمت رسان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]