اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951120233625761

دستاوردهای صنعت حمل و نقل ریلی درون شهری تشریح شد

تسهیل مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو

کد: 13951120233625761

https://goo.gl/t5bVyl

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران به مناسبت ایام الله دهه فجر دستاوردها و پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه حمل و نقل ریلی درون شهری پایتخت را تشریح کرد.

تسهیل مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه دکتر محمد احمدی بافنده، ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت دهه مبارک فجر در تشریح اقدامات این شرکت اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای زیادی برای مردم به ارمغان آورده است که ساخت و گسترش مترو یکی از این دستاوردها در جهت تسهیل زندگی شهروندان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طی دهه گذشته مترو گسترش زیادی یافته است گفت: اولین بهره برداری از خطوط مترو در سال ۱۳۷۷ و در خط تهران-کرج و با چشم انداز سرآمد در حمل و نقل شهری با انجام سفرهای سریع، ایمن و مقرون به صرفه صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه در ادامه با اشاره به اینکه مأموریت این شرکت خدمات رسانی سریع به مسافران و جلب رضایتمندی آنان از بدو ورود به ایستگاه‌های مترو تا خروج از آن است افزود: از اهداف کلان خدمات رسانی به مسافران در این شرکت می‌توان به بهبود رضایتمندی و خوشنودی مسافران، تسهیل مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در این صنعت، افزایش میزان درآمدهای پایدار ثانویه شرکت و فرهنگ‌سازی بر مبنای الگوی اسلامی و ایرانی اشاره کرد.
وی خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر عزم جدی برای توسعه نقش صنعت ایرانی در تأمین قطعات ناوگان مترو در شرکت بهره برداری مترو تهران وجود داشته و بر این اساس هر سال شاهد ارتقا میزان مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو هستیم.

وی تصریح کرد: این مشارکت نه تنها صرفه جویی ارزی برای ما در پی دارد بلکه به اشتغالزایی و شکوفایی صنعت ملی هم کمک شایانی می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با بهره گیری از توان اجرایی کارکنان خود (به عنوان هسته مرکزی کلیه فعالیت‌های بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و نظارت بر عملکرد پیمانکاران)، بهره برداری و تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات ثابت و تجهیزات متحرک، نگهداری کلیه فضا‌ها و ابنیه فنی و ایستگاهی خطوط فعلی و آتی متروی تهران و حومه را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه