اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951125235346860

فریلنسرها بخوانند

پنج روش برای گرفتن سفارشات بیشتر

کد: 13951125235346860

https://goo.gl/MB3PP2

، مشهد , (اخبار رسمی): بیشتر اوقات، فریلنسرها با همان سوال معروف قدیمی سراغ ما می آیند که «چطور پروژه های بیشتری بگیرم» این سوال که ظاهرا ساده به نظر میرسد و در واقع سوالی پیچیده است فریلنسر‌ها را گیج و درمانده می‌کند.

پنج روش برای گرفتن سفارشات بیشتر

سال نو در راه است و این بسته به خودتان است که بتوانید کار بیشتری گرفته و بهترین موفقیت ها را در کار خود کسب کنید . یک دقیقه را هم تلف نکنید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پارس فریلنسر، اگر شما هم تا‌کنون این سوال را از خود پرسیده‌اید ، اصلا نگران نباشید، در ذیل برخی از گام‌هایی که ما در راستای بستن قراردادهای بیشتر به شما پیشنهاد می‌کنیم آورده شده است:

مهارت های بیشتری را فرا بگیرید

هرگز دست از یادگیری نکشید، یادگیری مهارت‌های جدید نه تنها قابلیت ها و زمینه‌های کاری بالقوه شما را  گسترش می‌دهد بلکه شما را برای مشتری‌های احتمالی جذاب‌تر جلوه می‌دهد. هرچه بیشتر درباره موضوعات مختلف بدانید، تصویر ذهنی بزرگتری از چگونگی انجام کسب‌و‌‌کار خواهید داشت که در نهایت شما را به سمت تحویل پروژه هایی با کیفیت‌تر و تبدیل شدن به شخصی زیرک تر و حرفه ای تر از قبل سوق می‌دهد.

درباره موضوعاتی که بر آن تسلط دارید مقاله منتشر کنید

آیا در کار خود خوب هستید، اگر پاسختان مثبت است چرا دانش خود را با انجمن‌های ما و سایر مردم جهان به اشتراک نگذارید؛  این کار ضمن قرار دادن شما به عنوان یک منبع علمی  نشان میدهد که واقعا تا چه حد درباره موضوعی اطلاعات دارید. به یاد داشته باشید که فقط فریلنسرها این مقاله را نمی‌خوانند، بلکه کارفرما (مشتری) های بالقوه نیز که به احتمال زیاد یک متخصص را برای کار خود استخدام خواهند کرد این مقالات را میخوانند. چیزی برای به اشتراک گذاری دارید ؟ آن را در  blog ما ثبت کنید.

روزی 1 ساعت بیشتر صرف جستجو برای پروژه ها کنید

وقت بیشتری برای «قاپیدن» پروژه ها بگذارید تا شانستان را برای استخدام شدن به حداکثر برسانید، به‌خصوص برای گرفتن پروژه‌های گران قیمت باید پیشنهادهای بیشتری ارائه دهید تا نتایج بیشتری هم بگیرید اما مراقب باشید روی پروژه های اتفاقی و سر راهی پیشنهاد همکاری ندهید، هر پروژه‌ای را تجزیه تحلیل کرده و ببینید آیا مناسب این کار هستید و آیا توانایی‌های لازم برای انجام ان را دارید یا خیر.

پروفایلتان را به روزرسانی کنید

سال نو یعنی آدمی‌نو اگر مقاله جدید مرا خوانده باشید متوجه خواهید شد که این نکته‌ای است که من مدام به آن اشاره می‌کنم، چرا چون در پایان هر روز شما آینه شخصیتی خودتان هستید و باید سعی کنید شخصیتی را ارائه دهید که توجه بیشتری به خود جلب کرده و اعتماد مشتریان احتمالی را بدست آورد.

با داشتن یک پروفایل شلخته و قدیمی و دموده شما دقیقا مخالف چیزی که میخواهید باشید را بازتاب می‌دهید شما دوست دارید تا جایی که میتوانید قابل اعتماد و حرفه‌ای به نظر برسید پس باید پروفایل خود را نیز با توجه به این خواسته ها طراحی کنید. همین حالا شروع کنید و بهترین و زیباترین پروفایل ممکن را برای خود بسازید . نیاز به راهنمایی دارید ؟ ما هوای شما را  داریم .

سال نو در راه است و این بسته به خودتان است که بتوانید کار بیشتری گرفته و بهترین موفقیت ها را در کار خود کسب کنید . یک دقیقه را هم تلف نکنید . این راهنمایی ها و سرنخ های ساده را دنبال کنید تا به کسب و کاری بزرگ و موفق برسید .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]