اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951208239225699

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی:

910 اتاق برای اسکان نوروزی فرهنگیان آماده شده است

کد: 13951208239225699

https://goo.gl/gYvrCP

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل آموزش و پرورش استان از آماده سازی بیش از 910 اتاق توسط ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان برای پذیرایی از فرهنگیان سراسر کشور در ایام نوروز 96 خبر داد.

910 اتاق برای اسکان نوروزی فرهنگیان آماده شده است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «فریدون سیدمصطفوی» اظهار کرد: امسال 910 کلاس درس بصورت اتاقهای تجهیز شده برای پذیرایی از میهمانان فرهنگی در سراسر استان آماده شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با اشاره به آماده سازی 97 مدرسه در سطح استان افزود: 17 پایگاه جهت اسکان بهتر مسافران نوروزی فراهم شده است که مسافران می توانند با مراجعه به این مراکز نسبت به اقامت در محل های مورد نظر اقدام نمایند.

سیدمصطفوی، اسکان مسافران فرهنگی نوروزی در کلاس‌های در نظر گرفته شده را از لحاظ خدمات رفاهی، سه  نوع عنوان کرد و ادامه داد: 102 کلاس ویژه، 571 کلاس نوع الف، 237 کلاس نوع ب، برای ارائه خدمات رفاهی برای فرهنگیان فراهم شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اذعان به حذف کلاسهای نوع «ج»، بر افزایش کیفیت ارائه خدمات در ستادهای اسکان استان در سال جاری تاکید کرد.

وی با بیان اینکه 320 نفر به عنوان عوامل اجرایی در این راستا فعالیت دارند؛ اضافه کرد: پذیرش مهمانان از 28 اسفند 95 آغاز و تا 13 فروردین 96 ادامه می یابد.

سید مصطفوی خاطر نشان کرد: در نوروز گذشته، 76هزار و 786 نفر روز مسافر فرهنگی در ستادهای اسکان آموزش و پرورش استان پذیرش شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]