اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951217242455699

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد

احداث ۱۰ خانه معلم در آذربایجان شرقی

کد: 13951217242455699

https://goo.gl/gSBXZN

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از احداث ۱۰ خانه معلم در شهرستان های مختلف استان خبرداد.

احداث ۱۰ خانه معلم در آذربایجان شرقی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، جعفر پاشایی در جشنواره تجلیل از برترین های آموزش و پرورش اهر اظهارکرد: دانش آموزان استان در کنکور سال 95 توانستند در رتبه های زیر ۱۰، ۱۰۰ و ۱۰۰۰مقام دوم کشوری را کسب کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به توسعه کمی و کیفی امکانات آموزش و پرورش استان اشاره و تصریح کرد: در این راستا ۱۰۵ پروژه مختلف آموزشی، رفاهی و نمازخانه در سطح استان همزمان با هفته دولت و بازگشایی مدارس به بهره برداری رسیده است.

وی از احداث ۱۰ خانه معلم در شهرستان های مختلف استان خبرداد و بیان کرد: دراهر نیز خانه معلم در حال احداث است که برای تکمیل آن از منابع استانی اعتبار اختصاص داده شده و امیدواریم هرچه سریع تر شاهد بهره برداری آن باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش