اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951219243156924

جشنواره «محتوای الکترونیکی مهارتی» سازمان فنی و حرفه ای کشور پایان یافت

«کافه MBA» رتبه اول ایران را کسب کرد

کد: 13951219243156924

https://goo.gl/spExlS

، اصفهان , (اخبار رسمی): در نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، کافه MBA در بخش نرم افزارهای موبایل به عنوان اثر برتر برگزیده شد.

کافه MBA در بخش نرم افزارهای موبایل به عنوان اثر برتر برگزیده شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از آکادمی مجازی ایرانیان، جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، با هدف شناسایی نخبگان و متخصصان حوزه‌های مهارت آموزی الکترونیکی و توسعه و ترویج آن برای آحاد جامعه و به ویژه جوانان که به همت شورای راهبردی و دفتر توسعه فناوری‌های نوین آموزشی سازمان برگزار شد، آکادمی مجازی ایرانیان در محور نرم‌افزارهای موبایل به عنوان اثر برتر برگزیده شد.

در آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت که با حضور سازگارنژاد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رحمتی قائم مقام ریاست سازمان، عبدالعالی مشاور ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جمعی از مسئولین سازمان و مدیران کل استانی، برگزیدگان، داوران و اعضاء کمیته اجرایی و علمی در محل سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید، محمد آکوچکیان از آکادمی مجازی ایرانیان در محور نرم افزارهای موبایل با موضوع کافه MBA جزء 21 آثار منتخب در جشنواره معرفی شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان این موفقیت را که در مسیر پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است به منتخبین و خانواده آنان تبریک گفت.

لازم به ذکر است که برای نصب اپلیکیشن اندرویدی کافه MBA و بهره‌مند شدن از مزایای آن به همراه یک هدیه فوق‌العاده می توانید از این لینک استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیان، به عنوان اولین مرکز رسمی آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایران، بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه، برای همیشگی نمودن فرایند انتقال دانش است. در سال 88 این مدل کسب و کار آکادمی مجازی ایرانیان را از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنده عنوان کار آفرین برگزیده ملی کرد. نشان عالی مدیر سال و مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام، عناوین مهم دیگر آکادمی هستند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]