اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960217248385905

همه چیز در مورد سایت الکسا

کد: 13960217248385905

https://goo.gl/oOKI7G

، تهران , (اخبار رسمی): سایت الکسا ( Alexa.com) ابزار سئو برای کمک به کاربران برای اندازه‌گیری محبوبیت سایت‌شان در اینترنت است.

همه چیز در مورد سایت الکسا Alexa.com

الکسا از طریق اطلاعات جمع‌آوری شده کاربرانی که Alexa Toolbar را نصب کرده‌اند، سایت‌ها را رتبه‌بندی می‌کند.

سایت الکسا چیست؟
الکسا در گرفتن تصمیمات کسب و کار مفید است. هر اندازه رتبه پایین‌تر باشد محبوبیت بیشتر است.
کاربران می‌توانند نوار ابزار الکسا را روی مرورگرهای خود برای کمک به پیدا کردن محبوب‌ترین سایت‌ها در اینترنت نصب کنند.


رتبه الکسا چیست؟
در مقاله سئو چیست گفتیم که سیستم رتبه‌بندی الکسا توسط Alexa.com شرکت تابعه Amazon.comm برپا شد. پلت فرم تجزیه و  تحلیل و رسیدگی به میزان بازدیدهای وب‌سایت‌ها و ایجاد نتایج عمومی است. رتبه ترافیک الکسا از یک الگوریتم ساده برای ثبت میزان ترافیک کاربرانی که نوار ابزار الکسا را نصب کرده‌اند، استفاده می‌کند.
در سایت الکسا پارامترهایی مانند Page views و Reach در محاسبه ترافیک و رتبه الکسا موثر هستند. Reach به تعداد کاربرانی که از یک وب‌سایت خاص در یک روز بازدید می‌کنند اشاره دارد و Page view تعداد دفعاتی است که کاربران الکسا یک صفحه خاص را مشاهده می‌کنند. به یاد داشته باشید که چندین بازدید یک کاربر از یک سایت در یک روز، یک بازدید به شمار می‌آید.

 

سایت الکسا چگونه کار می‌کند؟

این سایت از طریق اطلاعات جمع‌آوری شده کاربرانی که Alexa Toolbar را نصب کرده‌اند، سایت‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. برای آغاز و مشاهده رنک الکسا در وب‌سایت‌هایی که بازدید می‌کنید به دانلود و نصب ابزار الکسا نیاز دارید. هم‌چنین نوار ابزار الکسا اطلاعات ترافیک را به یک سرور مرکزی ارسال می‌کند و آدرس IP شما و URLL هایی که بازدید می‌کنید در آن ثبت می شوند. آدرس نصب تولبار الکسا http://www.alexa.com/toolbar است.
یک منبع نمونه بزرگتر، به طور طبیعی اطلاعات دقیق‌تری ارائه می‌دهد.


آیا امکان دستکاری و فریب نتایج سایت الکسا وجود دارد؟
طبق Search Engine Journal جواب این پرسش، بله است. شما به راحتی می‌توانید رتبه خود را با ایجاد یک تابع JavaScript تغییر دهید. برخی رتبه الکسا سایت خود را دست‌کاری می‌کنند و موجب رشد بالاتر در سیستم، بدون ترافیک بیشتر می‌‌شوند. هم‌چنین به طور مشابه می‌توانید از AlexaBooster استفاده کنید. این نرم‌افزار شما را به گرفتن رتبه از 10هزار یا بالاتر به ازای پرداخت مبلغ مشخص ماهیانه قادر می‌کند.
همان‌طور که می‌بینید الکسا به خوبی دست‌کاری می شود. البته قصد ما از بیان این مطالب تشویق برای استفاده از رباط یا اسکریپت‌ها برای ایجاد رتبه بالا و غیر واقعی سئو نبوده و تنها برای آگاهی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فست سئو

خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت با فست سئو. سایتی کامل با آموزش های سئو و آخرین اخبار سئو و دانلود نرم افزار های سئو و بهینه سازی سایت و معرفی سایت های سئو

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]