اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960303249860041

باغ موزه قصر امسال نیز میزبان جشن رمضان می شود

کد: 13960303249860041

https://goo.gl/7GcXIh

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه فرهنگی هنری باغ موزه قصر با ویژه‌برنامه جشن رمضان در ماه ضیافت الهی میزبان همشهریان روزه دار خواهد بود.

جشن رمضان

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، بیستمین سری از برنامه جشن رمضان از شنبه 6 خرداد مصادف با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب از باغ موزه قصر روی آنتن می‌رود.

حسین هوشیار مدیر باغ موزه قصر گفت: با توجه به تجربه موفق به دست آمده از اجرای ویژه برنامه جشن رمضان در سال گذشته که با استقبال چشمگیر شهروندان همراه بود، قصد داریم  امسال نیز با توافقات صورت گرفته میان باغ موزه قصر، کمیته امداد امام خمینی (ره) و شبکه پنج سیما در تراز بالاتری میزبان این برنامه باشیم.

هوشیار با اشاره به دیگر برنامه های باغ موزه قصر در ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد: بازارچه توانمند سازی و تولیدات مددجویان و کارآفرینان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سراسر کشور، برنامه‌های آموزشی و فرهنگی و استیج ویژه کودک و نوجوان از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در این ماه می باشد.

علاقه‌مندان جهت حضور در ویژه‌برنامه جشن رمضان باغ موزه قصر می‌توانند همه‌روزه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 20 الی 24 به باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی، خیابان پلیس مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

باغ موزه قصر

فتحعلی شاه قاجار درسال 1177 هجری شمسی درسال دوم سلطنت خود فرمان داد تا بیرون از تهران قصری برایش بسازند. محل قصر در جایی انتخاب شد که در آن زمان به اراضی خرم آباد معروف بود. آن محل درآن هنگام در دره ماهور بود،بنابراین ناگزیرشدند بعضی از قسمت ها را بتراشند وقسمت های دیگر را پر کنند. آن گاه در آن جا یک عمارت بزرگ شامل بیرونی، اندرونی،کلاه فرنگی واستخر بنا کردند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]