اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960316251065066

راه‌اندازی سرویس آنلاین فروش لایسنس‌های میکروتیک

کد: 13960316251065066

https://goo.gl/61l4s1

، تهران , (اخبار رسمی): سرویس فروش لایسنس‌های میکروتیک به صورت آنلاین راه‌اندازی شد. به این ترتیب متقاضیان از این پس می‌توانند لایسنس‌های میکروتیک را در هر زمان و هر مکان به صورت آنلاین خریداری کنند.

راه اندازی سرویس آنلاین فروش لایسنس های میکروتیک

در سامانه جدید کاربران تنها با ثبت کد نرم‌افزار و پرداخت آنلاین وجه می‌توانند ظرف مدت چند دقیقه لایسنس دلخواه خود را تهیه کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نوران ارتباطات، لایسنس یا همان گواهینامه مجوز استفاده از نرم‌افزارها و سخت‌افزارها است. لایسنس‌ها بنا بر مشخصات سخت‌افزاری روتربردها و یا استفاده از سایر امکانات روتر مانند امکان پشتیبانی از تعداد کلاینت‌های User Manager و یا کلاینت‌هایی که از انواع تانلها استفاده می‌کنند مشخص می‌شوند.
درگذشته مشتریان برای تهیه لایسنس می‌بایست درخواست خود را تیکت می‌کردند که هم‌ زمان‌بر بود و هم در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل عملاً جواب تیکت‌ها با تاخیر بسیار زیادی همراه بود. ولی از این پس، فرآیند تهیه مجوزهای سطح 4، 5 و 6 میکروتیک در 24 ساعت شبانه‌روز و در یک فرآیند ساده به‌صورت مستقیم امکان‌پذیر شده است.
در سامانه جدید کاربران تنها با ثبت کد نرم‌افزار و پرداخت آنلاین وجه می‌توانند ظرف مدت چند دقیقه لایسنس دلخواه خود را تهیه کنند.
علاقه‌مندان برای تهیه لایسنس کافی است وارد سایت mikrotik.ir شده و پس از انتخاب لایسنس درخواستی و تکمیل فیلدهای مورد نیاز، اقدام به خرید اینترنتی آن کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت نوران ارتباطات

ما با هدف تامین تجهیزات شبکه در سال 1387 گرد هم آمدیم تا با فعالیت در عرصه شبکه‌های ارتباطی به نیازهایی که با تجربه چندین ساله فعالیت در این حوزه در بازار احساس می کردیم، پاسخ دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]