اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960330252515492

استفاده هوشمندانه از نیازمندی‌های جدید

نیازمندی‌های قدیمی چطور می‌تواند پول و زمان ما را هدر بدهد؟!

کد: 13960330252515492

https://goo.gl/84RVfN

، تهران , (اخبار رسمی): تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و یا پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر نیازمندی‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم، اما این روند با روش جدید نیازمندی شیپوذ دیگر کارآیی ندارد.

استفاده هوشمندانه از نیازمندهای جدید

تمام این مشکلات ریز و درشت باعث شد تا سایتی مثل شیپور راه اندازی شود. سایتی که نیازمندیهای اینترنتی سراسر کشور است و این مشکلات را برطرف کرده است.

به گزارش روابط عمومی سایت شیپور، یکی از پرسش‌هایی که همواره ذهن مخاطبین نیازمندی‌ها را به خود مشغول کرده، مقایسه فواید و مزایای نیازمندی‌های جدید نسبت به نیازمندی‌های قدیم است. در این مطلب به الگوهای جدید استفاده از سامانه‌های نیازمندی پرداخته شده است.

تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی‌مان را که فقط محدود به چند کلمه می شد چاپ و منتشر کنیم. همینطور اگر می خواستیم از نیازمندی‌ها کالا یا خدماتی را پیدا کنیم، باید صبح می رفتیم به دکه روزنامه فروشی و چندتا روزنامه و نیازمندی می‌خریدیم و تا شب مدام صفحات نیازمندی‌های روزنامه‌ها را بالا و پایین می‌کردیم.

در هر حال مجبور بودیم برای انجام این کارها زمان زیادی را بیهوده هدر بدهیم، انرژی فراوانی بگذاریم و هزینه زیادی هم صرف کنیم، تا آگهی‌هایمان را نهایتا تعداد محدودی از افراد ببینند یا بتوانیم تعداد کمی از آگهی‌های دیگران را ببینیم. تحمل همه این زحمت‌ها و محدودیت‌ها هم فقط برای یک آگهی دادن یا چندتا آگهی دیدن بود.

 

راه حل: سرویس نیازمندی‌های آنلاین شیپور:

تمام این مشکلات ریز و درشت باعث شد تا سایتی مثل شیپور راه اندازی شود. سایتی که نیازمندی‌های اینترنتی سراسر کشور است و این مشکلات را با ارائه راه‌حل‌های زیر برطرف کرده است:

اول: نیازمندی‌های شیپور آنلاین است و این یعنی هیچ کسی در دسترسی به شیپور محدودیتی نخواهد داشت، چون هر کجا که یک گوشی موبایل یا لپ تاپ و کامپیوتر باشد می‌توان از سایت شیپور استفاده کرد.

دوم: تمام خدمات شیپور رایگان است یعنی اگر شما بخواهید آگهی ثبت کنید می‌توانمید این کار را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای انجام دهید و همچنین دیدن آگهی‌ها هم رایگان است.

سوم: هیچ کسی برای ثبت آگهی در شیپور هیچ‌گونه محدودیتی ندارد. بنابراین می‌توان روزانه چندین آگهی ثبت کرد یا ساعت‌ها در این نیازمندی‌ها آگهی‌ها را بررسی کرد.

چهارم: مورد بعدی درباره خود آگهی‌هاست. در سایت شیپور متن آگهی‌ها، عنوان‌ها، عکس‌ها و ... محدود نیست و می‌توانم آگهی‌هایی بسیار مفصل با عکس‌ها و تصاویر با کیفیت ثبت کرد تا از سوال و جواب‌هایی که در تماس‌های تلفنی مشتری‌ها پیش می آید راحت شد. چون همانطور که می‌دانید در نیازمندی‌های روزنامه‌ها فقط می‌توانم چند کلمه استفاده کرد و توضیحات تکمیلی را باید به صورت حضوری یا تلفنی ارائه کرد که خود همین موضوع انرژی و زمان زیادی نیاز دارد. در صورتی هم که بخواهید توضیحات بیشتری بدهید و متن بیشتری استفاده کنید حتما باید مبلغ بالاتری بپردازید و این یعنی افزایش هزینه‌ها!

اما اگر بتوانید در آگهی‌هایی که ثبت می کنید تمام توضیحات را درج کنید و هر تعداد عکس که نیاز باشد برای آگهی‌‌تان بارگذاری کنید، مطمئنا هم در زمان خودتان صرفه جویی می‌شود و هم در وقت و هزینه‌های کسانی که آگهی شما را می‌بینند. چون آن‌ها تمام توضیحات لازم را می خوانند و عکس‌ها را بررسی می کنند و در صورتی که قطعا کالا یا خدمات شما را نیاز داشته باشند، با شما تماس می گیرند، نه این که برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر مجبور باشند با شما تماس بگیرند.

مساله بعدی مربوط به تعداد افرادی است که آگهی‌های شما را می‌بینند. با چاپ آگهی در نیازمندی‌های روزنامه تنها تعداد کمی از افرادی که هدف آگهی شما هستند آن را می‌بینند. چون همه افراد هدف شما، زحمت‌های تهیه روزنامه و جستجو در آن را نمی‌توانند تحمل کنند. اما در نیازمندی‌های آنلاین روزانه هزاران هزار نفر از افرادی که شما می خواهید آگهی‌‌تان را ببینند آن را می‌بینند و بررسی می کنند. بنابراین سرعت معاملات و داد و ستدها افزایش پیدا می کند.

همچنین اگر شما بخواهید در یک روز چند آگهی ثبت کنید این کار هم بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای‌‌تان ممکن خواهد بود علاوه بر این تاریخ انقضای آگهی‌‌تان مثل نیازمندی‌های دیگر نخواهد بود که تنها در همان روزی که منتشر می‌شود می‌توانم امید به دیده شدن آگهی داشت. چرا که در شیپور شما می‌توانید آگهی را به روزرسانی کنید تا روزهای بیشتری دیده شود و زمانی که معامله‌‌تان انجام شد آن را حذف کنید.

با این اوصاف، آیا استفاده از نیازمندی‌ها به روش‌های سنتی منطقی است؟

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شیپور

بفروشید، بخرید، لذت ببرید؛ روزانه هزاران نفر از شیپور برای فروش و یا خرید هر چه که فکر می‌کنید از جمله گیتار، ساعت، لباس عروس، فرش، ماشین قدیمی، اجاره آپارتمان و... استفاده می کنند. ثبت آگهی در شیپور سریع، آسان و %100 مجانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]