اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960331252677067

چگونه کاربران را برای عضویت در خبرنامه سایت ترغیب کنیم؟

کد: 13960331252677067

https://goo.gl/JTuSdw

، کرج , (اخبار رسمی): تمام مدیران کسب و کارهای اینترنتی می‌دانند مهمترین چیزی که از کاربرانشان باید داشته باشند ایمیلشان است. ایمیل کاربران یک سایت تنها سرمایه مدیر آن سایت است. شاید در بعضی از کسب و کارها شماره موبایل کاربران خیلی برایشان مهم باشد. در این مطلب با روش‌های جذب اطلاعات تماس کاربر آشنا می‌شوید.

چگونه کاربران را برای عضویت در خبرنامه سایت ترغیب کنیم؟

فرصت های دریافت ایمیل مخاطبان سایتتان را به هیچ وجه از دست ندهید و سعی کنید روش‌های مختلف را برای این کار در سایت خود پیاده‌سازی کنید.

به گزارش سایت همیار وب، به طور کلی اطلاعات تماس کاربران سایت مهمترین چیزی است که هر مدیر سایتی باید به فکر جمع آوری آن باشد.

البته  متاسفانه مدیران سایت‌هایی هستند که انجام این کار را بیهوده می‌دانند و کلا به بازاریابی از طریق ایمیل اعتقاد ندارند. فقط و فقط یک بار امتحان کنید و از طریق ایمیل با کاربرانتان در ارتباط باشید تا نتیجه اش را ببینید. در این مقاله درباره عضویت در خبرنامه و راه‌های ترغیب کاربران برای عضویت در خبرنامه سایت صحبت می‌شود. چیزی که در بسیاری از سایت‌ها اصلا به چشم نمیخورد. 

 

چگونه کاربران را برای عضویت در خبرنامه سایت ترغیب کنیم؟

عضویت در خبرنامه سایت متاسفانه در بسیاری از سایت‌ها اصلا وجود ندارد. اگر فرمی‌برای عضویت کاربرانتان در سایت ندارید پیشنهاد می‌شود همین الان دست به کار شوید و با میلرلایت به راحتی این کار را انجام دهید. اگر نه که خواندن این مقاله برای شما هیچ فایده ای ندارد.

در ادامه مواردی را عنوان خواهیم کرد که توسط آن‌ها می‌توانید کاربران سایت خود را به عضویت در خبرنامه سایت خود ترغیب کنید.

 

1. قرار دادن فرم عضویت در خبرنامه داخل سایت

اولین کاری که باید انجام دهید این است که فرم عضویت در خبرنامه که باید کاملا رایگان باشد را در صفحه اصلی سایت و خیلی بهتر است در ساید بار خود قرار دهید. سعی کنید فرم عضویت در خبرنامه خود را در زیر تمام پست‌ها قرار دهید یعنی منظور این است که فرم عضویت در خبرنامه در تمام صفحات سایت موجود باشد تا کاربران به هر صفحه از سایت شما که هدایت شدند بتوانند در خبرنامه سایت شما هم به راحتی عضو شوند. با اینکار اگر کاربری از خواندن مقاله ای در سایت شما لذت ببرد مطمئن باشید حتما در خبرنامه سایت شما عضو می‌شود.

شما می‌توانید فرم عضویت در خبرنامه را هنگام خروج کاربرانتان از سایت به آن‌ها پیشنهاد دهید. کافیست در قالب یک پاپ آپ پیشنهاد عضویت در خبرنامه سایت را هنگام خروج از سایت به آن‌ها دهید.

 

2. دادن هدیه ای رایگان

هدیه گرفتن هر کسی را خوشحال می‌کند. در هر سایتی همیشه پیشنهاد‌های ویژه و رایگان برای کاربران سایت وجود داشته است. اما چه خوب است هنگام دادن پیشنهاد ویژه و رایگانمان آن‌ها را به عضویت در خبرنامه سایتمان تشویق کنیم. با ارائه پیشنهاد‌های رایگان و به صورت دنباله دار می‌توانید کاربران سایت خود را به عضویت در خبرنامه سایت خود ترغیب کنید. شما می‌توانید مثلا پیشنهاد هدیه ای در قالب یک فایل پی دی اف را به آن‌ها بدهید. مثلا ذکر کنید با عضویت در خبرنامه سایت ما هر ماه یک هدیه رایگان از ما دریافت کنید.

 

3. پیشنهاد بعد از خرید

کسانی که از شما محصولی را خریداری می‌کنند مسلما به کسب و کار شما اعتماد دارند و علاقه مند به حوزه کاری شما هستند. پس اگر بعد از خرید محصولی پیشنهادی به آن‌ها در قالب عضویت در خبرنامه ایمیلی و دریافت ایمیل از جانب ما دهید مطمئننا پیشنهاد شما را رد نمی‌کنند. پس خیلی خوب است که بعد از خرید محصولات هم پیشنهاد عضویت در خبرنامه سایت را به مشتریانتان بدهید.

 

4. ارائه پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه می‌تواند یک کد تخفیف 20 درصدی یکی از محصولاتتان باشد. آیا این چیزی نیست که کاربران را ترغیب به عضویت درخبرنامه سایت شما کند؟ شما می‌توانید پیشنهاد‌های ویژه تری به آن‌ها بدهید. مثلا دریافت کد تخفیف محصولی که هنوز در سایت قرار نگرفته است و به زودی قرار است در سایت منتشر شود. یا اینکه مثلا آموزشی در 10 قسمت تولید کنید و بگویید این آموزش فقط برای اعضای خبرنامه ایمیلی سایت ارسال خواهد شد. هر هفته هم می‌توانید یک قسمت از آموزش را برای آن‌ها ارسال کنید.

 

5. نوشتن تعداد اعضای خبرنامه

همیشه نوشتن تعداد اعضای خبرنامه می‌تواند عاملی برای ترغیب کاربران به عضویت در خبرنامه سایت باشد. مثلا اگر شما 12000 عضو داشته باشید خیلی خوب است که این تعداد اعضا را بنویسید و به کاربرانتان نشان دهید که سایت شما تا کنون چه تعداد عضو دارد. مثلا بنویسید به جمع 12000 نفری کلوپ وب مستران ایرانی بپیوندید تا جدیدترین روش‌های بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید.

 

6. انتشار محتوای با کیفیت و ارزشمند

آخرین موردی که می‌خواهیم به آن اشاره کنیم محتوا است. انتشار محتوای ارزشمند همیشه در همه چیز دخالت دارد. در گزینه اول به این مورد اشاره شد که اگر کاربران از مقالات شما خوششان آمد مطمئننا در خبرنامه ایمیلی سایت شما عضو خواهند شد تا مقالات شما را از دست ندهند. البته باید به این نکته هم توجه کنید که هر مقاله ای را برایشان ایمیل نکنید و فقط مقالاتی که فکر می‌کنید خیلی ارزشمند هستند را برای اعضای خود ارسال کنید. در کل با تولید محتوای ارزشمند می‌توانید بازدیدکنندگان زیادی را به عضویت در خبرنامه سایت خود ترغیب کنید.

 

سخن آخر

سخن آخر این است که ارزشمند ترین چیزی که در کسب و کار اینترنتی خود باید بدست بیاورد ایمیل مخاطبان و علاقه مندان به کسب و کارتان است. ایمیل مارکتینگ جادوی دنیای بازاریابی اینترنتی است. هر کسی شک دارد فقط می‌توان به او پیشنهاد کرد که یک بار از آن استفاده کند.

فرصت‌های دریافت ایمیل مخاطبان سایتتان را از دست ندهید و سعی کنید روش‌های مختلف رو برای این کار در سایت خود پیاده سازی کنید. از ایمیل کاربران سایتتان هرگز غافل نشوید چرا که موفقیت در کسب و کار اینترنتی تان را ایمیل مارکتینگ تضمین می‌کند. امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم پیشنهادی برای ترغیب کاربران برای عضویت در خبرنامه سایت دارید خوشحال می‌شویم در سایت همیار وب به آدرس http://hamyareweb.co با ما میان بگذارید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیار وب

سایت همیار وب از دی ماه 95 فعالیت رسمی خود را در زمینه آموزش بازاریابی و راه اندازی کسب و کار های اینترنتی آغاز کرد. زمینه اصلی فعالیت وب سایت همیار وب ارائه راه کار هایی جهت راه اندازی کسب و کار های اینترنتی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]