اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960502255335905

بازیابی و خروج سایت از دو پنالتی مهلک گوگل

کد: 13960502255335905

https://goo.gl/J7hBTa

، تهران , (اخبار رسمی): اگر سایت شما از دید گوگل خاطی شناخته شده است و باید جریمه‌های سنگین گوگل را پرداخت کنید این بار چگونگی بازیابی و خروج سایت از دو پنالتی مهلک گوگل را می‌آموزید.

بازیابی و خروج سایت از دو پنالتی مهلک گوگل

توصیه می‌شود همیشه نسخه پشتیبان از سایت خود داشته باشید تا در این مواقع زودتر بتوانید از پنالتی‌های مهلک گوگل خارج شوید.

به گزارش روابط عمومی فست سئو، به محض آنکه یک به‌روزرسانی جدید در الگویتم‌های گوگل صورت می‌گیرد فضای حاکم بر سئو و سایت‌هایی را که سئو می‌شوند نگرانی و تشویش زیادی فرا می‌گیرد که واقعا قابل وصف نیست. هر فرد کارکشته و حرفه‌ای هم درگیر این نگرانی و اضطراب می‌شود؛ چون هر لحظه ممکن است پنالتی‌های گوگل گریبانگیر مدیران وب‌سایت‌ها شود. به نظر می‌رسد هر سایتی باید یک سری مهندس ناظر داشته باشد تا بتوانند در برابر کارشناسان سخت‌گیر گوگل که عملکرد خلاف مقررات شما را با پنالتی جواب می‌دهند سایت را حفاظت کنند.

تصاویر کلاک‌شده و وب‌سایت‌هایی که هک می‌شوند از میان انواع پنالتی‌های گوگل نظیر پنالتی اسپم خالص یا هاست‌های رایگانی که هرز شناخته می‌شوند درصد بیش‌تری از کاربران را درگیر کرده‌اند. اگر شما هم از دید گوگل خاطی شناخته شده‌اید و باید جریمه‌های سنگین گوگل را پرداخت کنید این بار چگونگی بازیابی و خروج سایت از دو پنالتی مهلک گوگل را می‌آموزید.

خروج سایت از دو پنالتی مهلک گوگل

تصاویر کلاک‌شده (پنهان شده) بخشی از کلاکینگ معروف هستند که طی آن عکس‌هایی که با یک نوع جست‌وجو به کاربر نمایش داده می‌شوند یا گوگل یکسان نیستند.

برخی از موارد کلاکینگ در تصاویر عبارتند از:

۱.      تصاویر اصیل توسط تصویر دیگری جایگزین یا پنهان می‌شوند

۲.      تصاویر اصیل با تصاویری که آپلود شده‌اند فرق دارند

۳.      کاربر با جست‌وجو تصاویر بلافاصله به سمت تصویر دیگری هدایت می‌شود

 

خروج از پنالتی تصاویر کلاک‌شده یا پنهان‌شده

شاید تکمیل فرم reconsideration request تنها راهی باشد که با استفاده از آن می‌توانیم به گوگل ثابت کنیم تصاویر ما نباید بین تصاویر دیگری پنهان شوند. به علاوه حذف افزونه‌های مختلفی که ممکن است روی سیستم مدیریت محتوا وردپرس شما نصب شده باشند مشکلات مربوط را رفع می‌کند.

 

وب‌سایت هک‌شده

گوگل حتی به سایتی که هک شده و از دسترس آن خارج شده است نیز جریمه می‌دهد. در این مواقع جست‌وجو گوگل برای یافتن یک سایت خاص با پیغام هک‌شدن رو‌به‌رو می‌شود و گوگل در آن لحظه متوجه می‌شود که باید آن سایت را از دسترس ترافیک طبیعی خارج کند.

 

خروج از پنالتی سایت هک‌شده

۱.      ابتدا با مدیر هاست ارتباط برقرار کنید

۲.      از مدیر هاست بخواهید که از حالا به بعد نسبت به سایت نگاهی ویژه داشته باشد و امنیت آینده آن را تضمین کند

۳.      این که کدام بخش سایت از چه راهی هک شده از طریق کنسول گوگل قابل دریابی است

۴.      بعد از هر چیز باید سایت از حضور هک‌ها و آثار آنها پاک‌سازی شود. گوگل در این باره راهنما کاملی در صفحه Clean and maintain your site قرار داده است.

۵.      بعد از طی کردن این مراحل می‌توان درخواست بازبینی مجدد گوگل را برای خروج از پنالتی داد.

توصیه می‌شود همیشه نسخه پشتیبان از سایت خود داشته باشید تا در این مواقع زودتر بتوانید از پنالتی‌های مهلک گوگل خارج شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فست سئو

خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت با فست سئو. سایتی کامل با آموزش های سئو و آخرین اخبار سئو و دانلود نرم افزار های سئو و بهینه سازی سایت و معرفی سایت های سئو

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]