اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960528258366311

ماچا 10 برابر چای سبز ارزش غذایی دارد

کد: 13960528258366311

https://goo.gl/Lp8b3d

، ساری , (اخبار رسمی): یکی از مزایای عمده ماچا این است که یک دوز میلیونی از آنتی‌اکسیدان‌ها را در هر جرعه آزاد می‌کند. بر اساس آخرین نوآوری در تحقیقات آنتی‌اکسیدان، ماچا نسبت به هر غذا یا ماده خوراکی دیگری که غنی از آنتی اکسیدان است، به طور قابل ملاحظه‌‌ای آنتی‌اکسیدان‌های بیشتری دارد.

ماچا نیروگاه آنتی‌اکسیدان!
آنتی‌اکسیدان‌ها عوامل دفاعی بدن هستند که از پیری و بیماری‌های مزمن جلوگیری می‌کنند.

۱ فنجان ماچابرابر با ۱۰ فنجان چای سبز! ماچا می‌تواند سرعت مصرف کالری بدن را تا ۴۳٪ افزایش دهد، که از سرعت مصرف کالری ۳۰ درصدی یک فرد متوسط بیشتر است

آنتی‌اکسیدان ها یکی از معروف‌ترین و پراستفاده‌ترین کلمات در تغذیه هستند. این مواد که به صورت طبیعی ایجاد می‌شوند، از پیری و بیماری‌های مزمن جلوگیری می‌کنند. امروزه، انواع میوه‌ها و سبزیجات به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی خود مورد توجه قرار گرفته‌اند که منجر به تهیه محصولات با انواع ادعاها شده است. اما ماچا در مقایسه با این مواد بی‌نظیر است. مواد تامین‌کننده آنتی‌اکسیدان شناخته‌شده است و مصرف آنها به ویژه در جوامعی با میزان بیماری‌های مزمن بالا توصیه شده است. در این میان مصرف ماچا با توجه به مقدار بسیار بالاتر آنتی‌اکسیدان شدیدا توصیه شده است.

کاتچین­ها از جمله مهمترین آنتی‌اکسیدان‌های مورد پژوهش از نظر علمی هستند. تاکنون تعداد زیادی مقاله در مورد این مواد با اثر آنتی‌اکسیدانی بالا، چاپ شده‌ است. ماچا در مقایسه با تمام میوه‌ها و سبزیجات طبیعی شناخته‌شده تاکنون، دارای آنتی‌اکسیدان بالاتری است و نتایج آزمون ORAC ثابت می‌کند که یک گرم ماچای مرغوب، حاوی ۱۳۸۴ واحد ORAC است. در مقایسه با دیگر میوه‌ها و سبزیجات غنی از آنتی‌اکسیدان و نیز دیگر غذاهای مقوی، ماچا مرغوب سنتی به وضوح در رتبه بالاتری قرار دارد.

*  ORAC مخفف ظرفیت جذب رادیکال اکسیژن است. این روش آزمون، توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) و دانشگاه تافتز برای ارزیابی قدرت آنتی‌اکسیدانی مواد غذایی و نوشیدنی‌ها توسعه داده شد. عددهای بالاتر نشان‌دهنده‌ اثرات آنتی‌اکسیدانی بیشتر برای بدن ما است.

 

چرا آنتی‌اکسیدان امهم است؟

آنتی‌اکسیدان‌ها عوامل دفاعی بدن هستند. آن‌ها ترکیبات شیمیایی هستند که از پیری و بیماری‌های مزمن جلوگیری می‌کنند. به عبارت ساده، هر چه شما بیشتر آنتی­ اکسیدان داشته باشید، بدن شما در مقابله با عفونت‌ها و بیماری مجهزتر است.

 

یک فنجان ماچا برابر با ۱۰ فنجان چای سبز!

یک فنجان ماچا نه تنها ذهن و هوشیاری شما را بهبود می‌بخشد، بلکه شامل موادی است که به کاهش وزن شما کمک می‌کند. گزارش شده است که ماچا می‌تواند سرعت مصرف کالری بدن را تا ۴۳٪ افزایش دهد که از سرعت مصرف کالری  ۳۰ درصدی یک فرد متوسط بیشتر است! ماچا در کنار رژیم غذایی و ورزش روشی بسیار مناسب برای کاهش وزن سریع است.

 

مزایای سلامتی ماچا چیست؟

·         زمانی که شما ماچا می‌نوشید، تمام برگ را مصرف می‌کنید و ۱۰۰ درصد مواد مغذی برگ را دریافت می‌کنید.

·         ماچا در مقایسه با چای سبز دم‌شده‌ معمولی، خاصیت آنتی‌اکسیدان ۱۳۷ برابری دارد.

·         از لحاظ محتوای مواد مغذی، یک فنجان ماچا برابر با ۱۰ فنجان چای سبز دم‌شده‌ معمولی است

·         دارای آنتی‌اکسیدان­های زیادی از جمله آنتی اکسیدان قویEGCG است.

·         سوخت و ساز را افزایش می‌‌دهد و باعث سوختن چربی می‌شود.

·         به طور موثر و طبیعی سموم را دفع می‌کند.

·         باعث آرامش ذهن و کاهش استرس می‌شود.

·         غنی از فیبر، کلروفیل و ویتامین‌ها است.

·         مزاج خوب را افزایش می­‌دهد و به تمرکز کمک می‌کند.

·         ویتامین C،سلنیوم، کروم،روی و منیزیم را فراهم می‌کند.

·         از بیماری جلوگیری می‌کند.

·        و باعث کاهش کلسترولو قند خون می‌شود.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماچانو

شرکت ماچانو مفتخر است به عنوان اولین مرجع تخصصی چای ماچا در ایران، این ماده ی اعجاب انگیز و نحوه ی درست استفاده از آن را به مردم عزیز ایران زمین معرفی کند. ما تلاش می کنیم تا با وارد کردن بالاترین کیفیت چای ماچا و معرفی آن به سبد غذایی روزانه خانواده ایرانی، سهمی تاثیر گذار در اعتلای سلامت عمومی جامعه ایفا کنیم. خدا را شاکریم که چنین فرصتی نصیب ما گردیده و امیدواریم بتوانیم به بهترین نحو، نقش خود را ایفا کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه