اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960601258766255

از سوی سیمیآروم

وبینار رایگان مهارتهای ارتباطی بین فردی برگزار می‌شود

کد: 13960601258766255

https://goo.gl/EaJSPP

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه‌ روانشناسی آنلاین سیمیآروم به برگزاری وبینار (سمینار آنلاین) رایگان با موضوع «مهارتهای ارتباطی بین فردی» اقدام می‌کند.

سیمیآروم با هدف افزایش آگاهی و مهارتهای زندگی به برگزاری وبینار با موضوع «مهارتهای ارتباطی بین فردی» توسط آقای دکتر اصغرنژاد اقدام کرده است.

به گزارش روابط عمومی سیمیآروم مدیر اجرایی این مجموعه گفت: این وبینار با هدف افزایش آگاهی و مهارتهای زندگی در روز شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲ به وقت ایران توسط جناب آقای دکتر اصغرنژاد، عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

فرزانه محمدیان افزود: تمامی ایرانیان سراسر دنیا با مراجعه به وب‌سایت اینترنتی سیمیآروم  می‌‌توانند در این وبینار به صورت رایگان ثبت نام کنند و در پایان سوالات خود را به طور مستقیم با آقای دکتر اصغرنژاد در میان بگذارند.

محمدیان گفت: این مجموعه تاکنون وبینارهای دیگری با موضوعات «بی‌وفایی در زندگی زناشویی» با سخنرانی دکتر جعفر بوالهری، «اختلالات اضطرابی» با سخنرانی دکتر عباس رمضانی، «باهوش‌های تنبل» با سخنرانی دکتر مصطفی زارعان و «دلزدگی عاطفی پس از ازدواج» با سخنرانی دکتر مهرنوش اثباتی برگزار کرده است که با استقبال خوبی از سوی هموطنان به‌ویژه ایرانیان خارج از کشور روبرو شده است. 

او با اشاره به اهمیت ارتباط متقابل با مراجعان درباره انتخاب موضوع سمینارهای آنلاین گفت: وبینارهای رایگان سیمیآروم، فرصت بسیار مناسبی را در اختیار تمام ایرانیان سراسر دنیا قرار می‌دهد تا این افراد بتوانند بدون هیچ محدودیتی با برترین روانشناسانی که همزبان و هم‌فرهنگ هستند در ارتباط باشند. 

علاقه‌مندان برای شرکت در وبینار باید فرم ثبت‌نام در سایت سیمیآروم را تکمیل کنند و سپس تمام اطلاعات لازم برای شرکت در وبینار برای آنها به آدرس ایمیل‌شان ارسال می‌شود.

مجموعه روانشناسی آنلاین سیمیآروم از ابتدای سال با هدف ارائه سرویس رواشناسی آنلاین با بهترین کیفیت برای ایرانیان سراسر دنیا شکل گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیمیا

سیمیا نخستین شرکت خصوصی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متناسب با نیازهای ایرانیان خارج از کشور شکل گرفته است. در سال 1391 تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاههای شریف و تهران که مشغول به تحصیل در خارج ایران بودند، با مشاهده نیازهای بسیاری از ایرانیان خارج از کشور، تصمیم گرفتند به ایران بازگردند و با راه اندازی مجموعه سیمیا به رفع نیازهای هموطنانی که در کشوری غیر از ایران زندگی میکنند بپردازند. این مجموعه تا کنون به بیش از 8000 نفر از هموطنان در خارج از ایران خدمت رسانی نموده است که تمامی خدمات با کسب درجه بالای رضایت از طرف مشتریان ارائه گردیده است. آدرس وبسایت: http://simiaservice.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]