اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960713263167732

برای عرضه میناکاری، خاتم کاری، فیروزه کوبی، قلمزنی و سایر هدایای تبلیغاتی:

وبسایت گروه صنایع دستی نیلگون 3 ساله شد

کد: 13960713263167732

https://goo.gl/Q9x9Tr

، اصفهان , (اخبار رسمی): وب‌سایت فروشگاه صنایع دستی نیلگون باهدف معرفی و فروش انواع هدایای صنایع دستی همچون ظروف میناکاری، خاتم‌کاری، فیروزه‌کوبی، قلم‌زنی و سایر هدایای تبلیغاتی از سال 1393 فعال است و وارد چهارمین سال فعالیت خود شده است.

رونمایی از وبسایت گروه صنایع دستی نیلگون 
معرفی انواع صنایع دستی اصیل ایرانی

به گزارش روابط عمومی گروه صنایع دستی نیلگون، وبسایت این مجموعه فعال در حوزه معرفی و فروش صنایع دستی از 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است و پس از به روز رسانی‌های مداوم، هم‌اینک با امکانات متفاوت و کاربردی در آدرس http://nilgoonmina.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

در این پایگاه اینترنتی بخش‌های متنوع و تازه‌ای قابل دسترسی است که امکاناتی از قبیل خرید آنلاین صنایع دستی از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب در اختیار  مخاطبان قرار گرفته است.

بهنام صدرارحامی مدیرعامل گروه صنایع دستی نیلگون با  ابراز امیدواری به رفع خلاهای موجود گفت: یکی از مهمترین اهداف راه اندازی این پایگاه اینترنتی ایجاد ارتباط میان مجموعه و کلیه تولید کنندگان، صاحبان شرکت‌ها و مشاغل، مدیران شرکت‌ها و عموم مردم بوده است که برای ارتقای سطح کیفی بازار صنایع دستی و هدایای تبلیغاتی تحقق یافته است.

او ادامه داد: گروه تولیدی نیلگون اصفهان با هدف ارائه محصولات با کیفیت برتر در نظر دارد صنایع دستی تولیدی اصفهان را به تمام نقاط داخل و خارج کشور ارسال کند تا بتواند از این طریق سهم کوچکی در رشد و توسعه این صنعت پر پتانسیل کشور داشته باشد. ویژگی محصولات ما کیفیت بالای طرح‌ها و نقش‌ها، کیفیت بالای رنگ و لعاب، جنس مناسب ورق و قیمت مناسب است.

وی همچنین در پایان افزود:  به دنبال تنوع تولید محصولات با کیفیت صنایع دستی همراه با خلاقیت و سعی در صادرات کالا و حضور در بازارهای جهانی هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع دستی نیلگون

گروه صنایع دستی نیلگون تولید و فروش انواع صنایع دستی ایرانی شامل ( ظروف میناکاری ، خاتم کاری ، ظروف فیروزه کوبی ، ظروف قلمزنی ، تابلوهای قلمزنی و سایر هدایای صنایع دستی و تبلیغاتی ) در کمترین زمان و با بهترین قیمت و کیفیت کالای شما را آماده و ارسال می کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کسب و کار و خرده فروشی | صنایع دستی