اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960719263747149

فروشگاه اینترنتی خرید ناب آغاز به کار کرد

کد: 13960719263747149

https://goo.gl/ajPLwG

، کرج , (اخبار رسمی): فروشگاه اینترنتی خرید ناب به عنوان یک داروخانه آنلاین و با محصولاتی نظیر انواع دمنوش های گیاهی، مکمل‌های ورزشی و غذایی آغاز به کار کرده است. سایت خرید ناب با دریافت مجوز وزارت بهداشت و نماد اعتماد شما را به یک خرید آسان و قابل اعتماد دعوت می کند.

فروشگاه اینترنتی خرید ناب آغاز به کار کرد
فروشگاه اینترنتی خرید ناب - داروخانه آنلاین با مجوز وزارت بهداشت و نماد اعتماد

فروشگاه اینترنتی خرید ناب با نماد اعتماد و مجوز وزارت بهداشت آماده عرضه انواع مکمل های ورزشی ، دمنوش های گیاهی و محصولات طب سنتی است.

سابقه تاسیس فروشگاه اینترنتی خرید ناب به سال ۱۳۸۵ بر می‌گردد، در آن زمان که پیدا کردن خریدار اینترنتی کار دشواری بود فروشگاه اینترنتی خرید ناب با فروش مکمل‌های ورزشی و غذایی شروع به کار کرد، پیشرفت این فروشگاه در دو سال اول به سختی و کندی پیش می‌رفت چراکه اعتماد سازی و فرهنگسازی خرید اینترنتی تازه شروع شده بود ولی با گذشت ۲ سال مطبوعات شروع به نوشتن از این فروشگاه کردند.

روزنامه‌ها و هفته نامه‌های معتبر مختلف داخلی در مورد کیفیت بالای خدمات فروشگاه اینترنتی خرید ناب گفتند و این موضوع در کنار تنوع بالا محصولات ، سرعت بالا در ارسال کالاها و پشتیبانی ۲۴ ساعته از فروشگاه باعث شد خریداران برای اولین بار با واژه مشتری مداری به خوبی آشنا شوند.

اما خرید ناب تنها یک فروشگاه اینترنتی نبود بلکه یک سایت کامل با اطلاعات و مقالات مفید بود که گاهی تبدیل به منبع خبری سایت‌ها و روزنامه‌های کشور می‌شد. با اضافه شدن محصولات دیگر همچون تجهیزات پزشکی ، محصولات فرهنگی و محصولات بهداشتی و آریشی دامنه مشتریان خرید ناب از ورزشکاران و بدنسازان به خانواده‌ها وسعت یافت.

 

اما چرا فروشگاه اینترنتی خرید ناب غیر فعال شد؟

در شرایطی که فروشگاه خرید ناب در حال رشد و پیشرفت بود و توانسته بود جایگاه مناسبی را بین خانواده‌های ایرانی بدست آورد بعلت برخی قوانین تازه تصویب شده، مدیران سایت خرید ناب تصمیم گرفتند چند وقتی فعالیت‌های این فروشگاه را متوقف کنند تا با کسب مجوزهای لازم مجدد کار خود را با جدیت ادامه دهند.

راه گرفتن مجوزها و بازگشت بسیار دشوار بود ولی در آخر موفقیت حاصل شد و با پیشرفت خوب سایت سلامت دات لایف و همکاری بسیار قوی که شکل گرفته بود، خرید ناب با کسب مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و دریافت نماد اعتماد کار خود را آغاز کرد.

خرید ناب امروز همان فروشگاه اینترنتی موفق سابق است و این مژده را به شما می‌دهیم که باحضور کارشناسان و متخصصان خبره، سایت خرید ناب بسیار قوی تر از گذشته فعالیت خواهد کرد.

 

با مدیران فروشگاه اینترنتی خرید ناب آشنا شوید

موسس این سایت در سال ۱۳۸۵ میثم دانشی بوده که همکنون بخشی از سهام سایت متعلق به ایشان است.  دکتر احسان سلیمی (داروساز فارغ التحصیل دانشگاه تهران) بعنوان داروساز و ناظر سایت و دکتر محمد مهدی زمانی (پزشک فارغ التحصیل دانشگاه تهران) بعنوان سهامدار و دکتر حسین رضایی زاده (پزشک متخصص طب سنتی و رییس دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران) بعنوان مشاور و راهنما این سایت فعالیت می‌کنند.

 

محصولات فروشگاه اینترنتی خرید ناب چیست؟

ما همچون گذشته حامی ورزشکاران آماتور و حرفه ای کشور هستیم و با عرضه مکمل‌های غذایی سالم و اصل در خدمت این عزیزان هستیم ولی خرید ناب سال ۱۳۹۶ قصد دارد با عرضه محصولات سلامت محور در دل خانواده‌های ایرانی وارد شود. شما در سایت ما محصولاتی همچون انواع دمنوش‌های گیاهی ، شربت‌ها ، روغن‌ها ، مکمل‌های غذایی، مکمل‌های بارداری ، مکمل‌های طبیعی و گیاهی و بسیاری دیگر از محصولات طب سنتی را خواهید دید که تمامی آنها دارای مجوز وزارت بهداشت ایران خواهند بود و از سلامت و اصالت کامل برخوردار خواهند بود.

ما آمادگی این را داریم که محصولات سایت خود را با تخفیف‌های بسیار مناسب در قالب پیشنهادهای شگفت انگیز به شما ارائه دهیم و هر روز شما را شگفت زده کنیم.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سلامت دات لایف

سلامت دات لایف مجموعه ای است از مقاله ها، خبرها، برنامه های کاربردی، مقاله های علمی، متون معتبر صفحات اینترنتی، و تجربه های افراد متخصص، تهیه شده است و قرار است همراه شما باشد تا نوید یک زندگی سالم را برای مردم فارسی زبان، از هر قشر و هر فرهنگ، به ارمغان آورد. سلامت دات لایف در دو نسخه ی نمایشی در کامپیوتر شخصی و گوشی های موبایل هوشمند از اردیبهشت ماه 1394 فعالیت اینترنتی خود را آغاز کرده است ، در حالی که مطالعات اولیه و فعالیت این تیم، از مهر ماه 1393 آغاز شده بود. تیم سخت کوش و متخصص سلامت دات لایف در تلاش است تا یاری گر ایجاد یک جامعه مجازی، برای رفع تمامی نیازهای یک زندگی سالم، باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]